27 KWI 2015

BEDS 1-0 VOLTASTAL !!

RK Criminal 13 5-4 SPX FT
Faworytem w tym spotkaniu była drużyna prowadzona przez Marcina Gruszczyńskiego. Lepsza pozycja w tabeli oraz dyspozycja w przeciągu całego sezonu była po stronie SPX. Jednak los lubi płatać figle i sprawiać niespodzianki i tak było tym razem, skazani na porazkę Kryminalni od samego początku podeszli do meczu bardzo skupieni i zmotywowani. Efekt tej postawy okazał się bardzo dobry, zwycięstwo oraz radość z gry jaką czerpali zawodnicy RK Criminal 13. Ozobą spotkania bramki Łukasz Czarnockiego które znajdą się w zestawieniu TOP 10.

Bramki:
RK Criminal 13: Łukasz Czarnocki x2, Łukasz Walczak x2, Piotr Lassota.
SPX FT: Łukasz Wiśniewski, Marcin Gruszczyński, Mariusz Sadziński, Łukasz Jaszyk.

SPX FT - MDD 9-3 FISHMOBILE
Zespół FISHMOBILE to bardzo niewygodny rywal dla każdej drużyny - nieustępliwy, waleczny i ambitny. Jednak tego dnia przed ekipą Oskara Sieranta arcytrudne zadanie, rywalizacja z zespołem SPX FT - MDD Bydgoszcz. Drużyna Marcina Gruszczyńskiego to ścisły top futbolu szcześciosobowego, prezentująca efektowną i efektywną grę, a w tym sezonie również głośno zgłaszająca swoje mistrzowskie aspiracje. FISHMOBILE w tym meczu, z jednym rezerwowym i bez swojego podstawowego bramkarza, nie był w stanie nawiązać równorzędnej rywalizacji, dlatego mecz od pierwszej do ostatniej minuty toczył się pod wyraźne dyktando SPX FT – MDD. Po stosunkowo jednostronnym widowisku, zespół SPX FT – MDD wygrywa 9:3 i przed hitem XIII kolejki extraligi A dopisuje bardzo ważne 3 punkty!

Bramki:
SPX FT - MDD: Mikołaj Laskowski x5, Daniel Szafraniec x2, Marcin Wanat, Bartłomiej Turski.
Fishmobile: Oskar Sierant x3.

Beds.pl 1-0 Voltastal
W tym sezonie, za sprawą ekipy Beds.pl, rywalizacja o miano najlepszego zespołu bydgoskiej extraligi nabrała dodatkowych emocji. Zespół Łukasza Stasiaka na dobre włączył się w walkę o mistrzostwo, a niektórzy wróżą im nawet końcowy sukces, w końcu „gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta”. Do ostatecznego tryumfu droga jeszcze daleka i nie pomoże w tym stawianie tarota, wróżenie z fusów czy lanie wosku, a wszystko zweryfikuje boisko. Niedzielna rywalizacja z Voltastalem, aktualnym mistrzem, miała dać wiele odpowiedzi. To także bezpośredni pojedynek dwóch najlepszych strzelców ligi - Michała Konińskiego i Bartosza Zwierzchowskiego. Od początku meczu obie ekipy bardzo skoncentrowane, skupione przede wszystkim na defensywie. Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem. W drugiej części spotkania obraz gry się nie zmieniał, aż do 40 minuty meczu, jak się później okazało kluczowej dla losów tego spotkania. Po długim podaniu prowadzenie ekipie Beds.pl dał Łukasz Gutowski. Volta nie mając nic do stracenia i chcąc powalczyć chociaż o jedno oczko wycofała bramkarza, ale tego dnia rywal nie miał słabych punktów. Hit z pewnością nie zawiódł i po emocjonującym spotkaniu o jedno trafienie lepsi zawodnicy Beds.pl!