24 KWI 2015

OKT z trzema punktami !

KAPA Team 4-3 RKS Widzimisie
Zespół Widzimisie, aby myśleć o korzystnym rezultacie w tym pojedynku musiał wyeliminować z gry najlepszego strzelca w zespole KAPY – Kubę Szefkę. Niestety sztuka ta okazała się trudna w realizacji, ponieważ popularny „Hulk” zdobył dwie bramki i bez wątpienia przyczynił się do kolejnego zwycięstwa swojego zespołu – zwycięstwa, które „rodziło się w bólach”. Ekipa Widzimisie tego dnia postawiła twarde warunki, a 10 min przed końcem prowadziła nawet różnicą 2 bramek. W końcówce zabrakło trochę boiskowego cwaniactwa i zamiast grać o pełną pulę, należało poszanować remis – w końcu lepszy rydz niż nic! KAPA Team – RKS Widzimisie 4:3

OKT Polska 6-3 Zawistowski Masarnia
OKT do rywalizacji przystąpiło bez zmian, Masarnia aż z jednym rezerwowym. I gdyby po pierwszym kwadransie spotkania zaproponować obu ekipom podział punktów to z pewnością przystałyby na takie rozwiązanie. Pierwsza połowa prowadzona w wolnym, chaotycznym tempie, a przy braku skuteczności w zespole Masarni i po indywidualnych błędach, to Plastikowi prowadzili różnicą 3 bramek. Druga połowa to gra OKT w jakiej czują się najlepiej - twardo w defensywie i szybki kontratak. Masarnia starała się, próbowała, ale w tym sezonie najlepiej pasuje do nich miano, którym do 2008 roku opisywano reprezentację Hiszpanii "grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze"... OKT z kompletem punktów!