22 KWI 2015

Voltastal nadal liderem ..

RK Criminal 13 1-4 SportsEvents 365
Kryminalni obecnego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych, bardzo niska pozycja w tabeli, słaba frekwencja oraz nierówna forma to wszystko spowodowało, że zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Mecz z SportsEvents też nie ułożył się po myśli Kryminalnych. Mała ławka rezerwowych, złe wejście w mecz spowodowało, że Kryminalni odnotowali kolejną porażkę w sezonie. SportsEvents kontrolowało przebieg meczu, wyprowadzając co jakiś czas groźne akcje. Ozdobą meczu bramka Dominika Obuchowskiego który przedrybrował aż 5 zawodników Kryminalnych i wpakował piłkę do pustej bramki.

RK Criminal 13: Łukasz Walczak, Dawid Libera ( bramka samobójcza ).
SportsEvents 365: Piotr Libera, Damian Słomski, Dominik Obuchowski.

Kasa Stefczyka 2-7 Voltastal
Gdyby mecz zakończył się po pierwszej połowie bylibyśmy świadkami wielkiej sensacji. Kasa po pierwszej połowie zasłużenie prowadziła z Voltastalem 1-0 i gdyby nie szczęście bądź dobre interwencje bramkrza wynik mogłby być znacznie wyższy. Kasa w pierwszej połowie była bardzo zdeterminowana i skupiona. W drugiej połowie obraz gry znacznie uległ zmianie, Voltastal przejął inicjatywę i zaczął strzelać bramki. Spotkanie kończy się wysokim ale też i zasłużonym zwycięstwem ekipy Ejana 7-2. Voltastal nadal liderem.

Kasa Stefczyka: Mateusz Oczkowski x2
Voltastal: Michał Konwiński x3, Tomasz Ejankowski, Marcin Zużydło, Wojciech Konwiński, Marek Szymański.