21 KWI 2015

Redcoon.pl 3-3 Fishmobile

Pierwsze z poniedziałkowych spotkań zapowiadało się bardzo ciekawie, spotkali się starzy znajomi z poprzedniego sezonu extraligi B, redcoon.pl i Fishmobile. Zespoły te spotkały się dwukrotnie, raz górą byli gracze Arka Pawskiego, drugie spotkanie wygrało Fishmobile. Od początku meczu większą chęć do gry przejawiali gracze redcoonu.pl, którzy atakowali bramkę Mateusz Porazińskiego. Gracze Fishmobile postawili na doświadczenie i przyjmowali ataki wyprowadzając groźne ataki. Do przerwy remis 1-1. Druga połowa to niezmieniony obraz pierwszej części gry, na kilka minut przed końcem prowadzili gracze Arka Pawskiego 3-1. Ostatnie minuty to nawałnice na bramkę redconu, strzał za strzałem, akcja za akcją. W rezultacie tych nieustannych ataków mecz kończy się remisem 3-3. Sprawiedliwy podział punktów.

Redcoon.pl: Oskar Nalaskowski, Adrian Nalaskowski, Arkadiusz Pawski.
Fishmobile: Michał Spodniewski, Michał Żakowicz, Łukasz Majdan.

Daw-France/Et-Bud 2-9 Beds.pl
Drugi z Hitów kolejki nie zawiódł. Spotkały się dwie drużyny które prezentują bardzo dobry i przyjemny dla oka futbol. Francuzi mimo niskiego miejsca w tabeli potrafią powalczyć z każdym przeciwnikiem. Beds.pl szuka kolejnych punktów aby cały czas być w czołówce i walczyć o mistrzostwo. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, momentami większą przewagę mieli Francuzi, jednak piłka aż dwukrotnie trafiała w słupek i raz w poprzeczkę po strzałach Piętki. Bedsi wykorzystali swoje okazje i po pierwszej połowie prowadzili 3-1. Druga połowa to już dominacja ekipy Łukasza Stasiaka, groźniejsze ataki i większa skuteczność pod bramką doprowadziły Bedsów do kolejnego wysokiego zwycięstwa ( 9-2 ).

Daw-France-Et-Bud: Rafał Piętka, Tomasz Kowalski.
Beds.pl: Jakub Tykwiński x2, Łukasz Stasiak x2, Łukasz Rogatty, Tomasz Bilecki, Bartosz Zwierzchowski, Rafał Werbski, Paweł Ruciński.