03 KWI 2015

JSS z pierwszymi punktami ..

Czwartkowe spotaknia na długo zapadną kibicom w pamięci, ciężkie ( arktyczne ) warunki pogodowe, boisko pokryte śniegiem, mroźny wiatr oraz bardzo nisko temperatura. Pierwsze punkty w rozgrywkach Extraligi.p zdobyła ekipa JSS pokonując faworyzowaną Kapę. W spotkaniu ligi A, zespół Oskara Sieranta okazał się lepszy od zawodników OKT Polska.

JSS Bydgoszcz 6-3 KAPA Team

Pierwsze spotkanie przyniosło Nam sporo pozytywnych emocji. Oprócz zmarźniętego boiska, mieliśmy bardzo niską temperaturę, jednak zawodnicy obu ekip byli zwarci i gotowy do podjęcia rękawic. W spotkanie lepiej weszli zawodnicy JSS, którzy po minucie mieli rzut karny, który pewnym strzałem na bramkę zamienił bohater tego spotkania Krzysztof Bereznowski. Kapa próbowało odpowiedzieć za sprawą groźnych ataków, jednak tego dnia znakomicie spisywał się bramkarz JSS. Pierwsza połowa kończy się sensacyjny ale w pełni zasłużonym prowadzeniem JSS 4-2. Druga połowa to niemal identyczny obraz pierwszych 25 minut. JSS groźnie kontratakował a KAPA biła głową w mur. Mecz kończy się wynikiem 6-3 dla JSS, są to pierwsze punkty w obecnych rozgrywkach Extraliga.pl, gratulujemy !

Bramki:
JSS Bydgoszcz: Krzysztof Bereznowski x5, Paweł Drzewiecki.
KAPA Team: Jakub Kujawski, Jakub Szefka.

OKT Polska 5-8 Fishmobile

Drugie spotkanie to pojedynek dwóch ekip które zajmują środkowe miejsce w tabeli Extraligi A. OKT które z meczu na mecz prezentuje coraz lepszą i drużynową piłkę kontra doświadczone Fishmobile z super strzelcem w składzie Oskarem Sierantem. Początek spotkania to nieustanne ataki Fishmobile które niestety nie znajdywały zakończenia w bramce. Pierwsza groźna akcja OKT i bramka. Bardzo mocno z rzutu wolnego uderzył Jarek Lewandowski i wysunął OKT na prowadzenie. Następne 10 minut to popis Fishmobile. Szybkie drużynowe akcje, mądre rozgrywanie piłki i do przerwy mieliśmy wynik 3-5. Obraz gry w drugiej połowie nie uległ zmianie, to OKT próbowało strzelać bramki i groźnie atakować, a Fishmobile wykańczało nadarzające się okazje. Zespół Oskara Sieranta inkasuje kolejne 3 punkty.

Bramki:
OKT Polska: Jarosław Lewandowski x3, Adrian Lewandowski, Robert Linke.
Fishmobile: Oskar Sierant x3, Łukasz Majdan x2, Michał Spodniewski, Maciej Suszek, Andrzej Sucharski.

Wczoraj, 2 kwietnia, minęło 10 lat od śmierci Jana Pawła II.  Pamięć o naszym wybitnym rodaku uczciliśmy minutą ciszy.