25 MAR 2015

Szefka i Wolski dają zwycięstwo Kapie ..

JSS Bydgoszcz 3-7 Warzelnia Piwa

Zdecydowanym faworytem wtorkowego spotkania była ekipa Adama Gadawskiego – Warzelnia, która walczy o awans do Extraligi A. JSS to zespół który dopiero zaczyna zabawę w szóstkowe granie. Pierwsza połowa mogła zaskoczyć wszystkich obecnych na orliku przy ul.Węgierskiej, zdecydowany faworyt spotkania nie potrafił wykańczać swoich akcji. Do przerwy mieliśmy sensacyjny wynik 1-1. Jednak w drugiej połowie za sprawą Poliwy i jego indywiduanych akcji Warzelnia zaczęła strzelać bramki. Duet Poliwka-Grzymski w drugiej połowie błyszczał. Słabszy dzień zanotował Eryk Swinton który mimo wielu okazji bramkowych tylko raz wpisał się na listę strzelców. Warzelnie wymęczyła zwycięstwo i obecnie prowadzi w tabeli.

JSS Bydgoszcz: Radosław Michalski, Daniel Górecki, Marcin Kowalski.
Warzelnia Piwa: Mateusz Grzymski, Sławomir Stankiewicz, Rafał Drzewiecki, Damian Poliwka, Arkadiusz Wiznerowicz, Eryk Swinton.

KAPA Team 8-5 RK Criminal 13

Obie ekipy przed rozpoczęciem sezonu zapowiadały walkę o najwyższe lokaty, jednak rzeczywistość okazała się trochę inna. Kryminalni obecnie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli a KAPA plasuje się tuż za pierwszą trójką. Od początku swoje tempo narzuciła Kapa, która kontrolowała do pewnego momentu przebieg meczu. Bramki Jakuba Szefki (4) i Tomasz Wolskiego (4) zapewniły Kapie 3 punkty. Pod koniec drugiej połowy przebudził się Łukasz Walczak który swoimi bramkami dał nadzieję na odrobienie strat.. jednak zabrakło czasu. Kryminalni przegrali kolejne spotkanie i ich sytuacja w tabeli wygląda bardzo słabo.

KAPA Team: Jakub Szefka x4, Tomasz Wolski x4.

RK Criminal 13: Łukasz Walczak x3, Dawid Libera x2.