18 MAR 2015

RT-Plast wygrywa z RK Crimnal 13

RT-Plast 6-4 RK Criminal 13

W środę rozegraliśmy tylko jedno z dwóch zaplanowanych spotkań. RT-Plast podejmował Kryminalnych, dla których obecny sezon jest bardzo słaby. Mimo walki i zaangażowania, bardzo ciężko o zdobycze punktowe. Spotkanie przebiegało w spokojnym tempie, a oba zespoły wyczekiwały na błąd przeciwnika.
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, akcja za akcję, bramka za bramkę. Po 25 minutach mieliśmy remis 2-2 i ciężko było wskazać zdecydowanego faworyta. Druga połowa to minimalna przewaga zespołu prowadzonego przez Daniela Giżę. Większy spokój przy wykańczaniu akcji i dokładniejsza gra pozwoliła na odskoczenie rywalowi. Kryminalni do samego końca próbowali nawiązać walkę, jednak tego dnia brakowało im szczęścia oraz dokładnego wykończenia akcji. Dwoił i troił się nowy nabytek RK - Piotr Lassota, którego indywidualne akcje były ozdobą spotkania.

Bramki:
RT-Plast: Karol Benetkiewicz x2, Kamil Giza, Mateusz Krawczyk, Jakub Wąsik, Daniel Drobiński.
RK Criminal 13: Michał Szczygieł x2, Łukasz Walczak, Tomasz Slesiński.