17 MAR 2015

Solibud.pl sprawcą niespodzianki ..

STALWIT 5-8 Solibud.pl

Pierwsze poniedziałkowe spotkanie to pojedynek dwóch drużyn które w tym sezonie spisują się zdecydowanie poniżej opczekiwań. Stalwit do meczu z Solibudem podchodził w nieco osłabionym składzie, brak kilku podstawowych zawodników i oglądamy całkiem inny zespół. Solibud w okienku transferowym dokonał kilku zmian w składzie. Wyszły one zdecydowanie na plus. Drużyna wyglądała na zwartą i gotową do podjęcia rękawicy z każdym przeciwnikiem. Spotkanie lepiej zaczęło się dla Solibudu, który narzucił swój rytm i dyktował warunki na boisku. Twarda gra, sporo fauli, dużo zmarnowanych okazji bramkowych. Solibud okazał się skuteczniejszy pod bramką rywala i dzięki temu odnotował pierwsze, ale jakże bardzo ważne zwycięstwo w rundzie.

STALWIT: Mariusz Górecki x2, Michał Deliński x2, Ryszard Mnichowski
Solibud.pl: Adrian Brzeziński x3, Patryk Kuczawski x2, Radosław Janka x2, Patryk Boruń

Fishmobile 7-4 Masarnia Zawistowski

Masarnia dokonała kilku zmian w okienku transferowym które mają pomóc w podskoczeniu w ligowej tabeli, niestety straciła swojego super strzelca Łukasza Siatkę. Brak Łukasza był widoczny w dziejszym spotkaniu, w druzynie Masarni zabrakło wykończenia akcji. Zespół Oskara Sieranta w niezmienionym składzie, ale z ogromną chęcią zdobycia pierwszych trzech punktów tej rundzie. Spotkanie było rozgrywane w dobrym tempie, obfitowało w mnóstowo okazji bramkowych, byliśmy świadkami także kilku bardzo ładnych bramek które na pewno znajdą się w TOP 10 8 kolejki. Spotkanie kończy się zwycięstwem Fishmobile.

Fishmobile: Szymon Kruk x4, Arkadiusz Glaza, Łukasz Majdan, Michał Zakowicz.
Masarnia Zawistowski: Maciej Lewicki, Tomasz Hałas, Mirosław Iciak, Przemek Macudziński.

Voltastal 13-4 Daw-France/ Et-Bud

Spotkanie pomiędzy tymi ekipami przynosi Nam zawsze sporo emocji, w tym spotkaniu emocje także były .. ale tylko w pierwszej połowie spotkania. Pierwsze 25 minut to wyrównana walka, minimalnie lepsi byli gracze Volta którzy na przerwę schodzili z przewagą dwóch bramek. Druga połowa to kompletna dominacja zespołu Tomasz Ejankowskiego. W świetnej dyspozycji była dwójka zawodników, która wzięła ciężar gry na swoje barki - Michał Konwiński i Marcin Zużydło. Konwiś tego wieczoru strzelił aż 5 bramek, a Dycha dołożył kolejne 4. Voltastal odnotowuje przekonujące i zasłużone zwycięstwo 13-4. Francuzi którzy przyzwyczaili Nas do dobrego futbolu są jeszcze daleko od swojej najlepszej dyspozycji.

Voltastal: Michał Konwiński x5, Marcin Zuzydło x4, Wojciech Konwiński x3, Tomasz Ejankowski
Daw-France/ Et-Bud: Krystian Bleja x2, Rafał Piętka, Tomasz Kowalski