15 MAR 2015

ETLUMACZENIA.EU z trzema punktami!!!

Etlumaczenia.eu rozpoczęły rundę od pewnego zwycięstwa 6:4 z T-Traco.com. Ekipa dowodzona przez Michała Ossowskiego od pierwszego gwizdka rzuciła się do ataku. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W pierwszych 10 minutach Etlumaczenia.eu strzeliły trzy bramki i już do końca spotkania nie roztrwoniły uzyskanej przewagi. W  końcówce meczu T-traco.com wycofało bramkarza , lecz ruch ten na niewiele się zdał. Bartek Kujawa i koledzy z zespołu przespali pierwsze minuty meczu i na inaugurację notują pierwszą porażkę  w rundzie. Na wyróżnienie zasługuje postawa strzelca trzech bramek dla Etlumaczenia.eu- Piotra Kantarowskiego.  Jego gol strzelony z kilkunastu metrów prosto w okienko bramki T-traco.com  z pewnością będzie nominowany do TOP 10 8 kolejki.

T-traco.com – Etlumaczenia.eu  4:6(2:4)

T-traco.com : B. Kujawa x2, R.Kluczyński, J.Kozak, R.Rumiński(sam),

Etlumaczenia.eu : P.Kantarowski x3,M.Majdziński x2(1K),

JSS Bydgoszcz – Eko-Instal  0:3 (walkower)

Drużyna JSS Bydgoszcz nie zdołała się zorganizować na spotkanie z Eko-Instal i poddała mecz walkowerem.  Zgodnie z regulaminem zespół JSS zostaje ukarany karą finansową i odjęciem jednego punktu. To już drugi walkower drużyny JSS Bydgoszcz, kolejny będzie skutkował usunięciem drużyny JSS z rozgrywek.