10 LIS 2014

Kapa Team - Eko-Instal "HIT KOLEJKI"

Eko-Instal – Kapa Team 7-4 ( 5-1 )
Niedzielny mecz został okrzyknięty Hitem kolejki, spotkały się dwie drużyny które aspirują do mistrzostwa i awansu do Extraligi A. Eko w obecnych rozgrywkach doznało tyko jednej porażki z Warzelnią Piwą. Kapa spisuje się troszkę poniżej oczekiwań. Wahania formy zawodników Kapy odbija się na wynikach. Pierwsza połowa to całkowita dominacja zespołu Seby Zielińskigo, błyszczał Radek Teliszewski który co chwila nękał obronę i bramkarza Kapy. Do przerwy wysokie i zasłużone prowadzenie Eko 5-1. Druga połowa to minimalna przewaga Kapy, zawodnicy zaczęli śmielej atakować i odrabiać straty. W pewnym przewaga Eko stopniała do jednej bramki, jednak szybkie dwa kontrataki i sytuacja była dalej pod kontrolą. Hit kolejki delikatnie rozczarował. Pierwsza połowa ustawiła mecz. Eko-Instal wygrywa 7-4.

Eko-Instal:  Radek Teliszewski x4, Maciej Kwiatkowski x2, Marcin Targowski.
Kapa Team: Bartosz Marciniak x2, Marek Witkowski, Jakub Szefka.