01 LIS 2014

Bedsi rozjechali Vitalabo..

RKS Widzimisie – RT-Plast 5-3 ( 3-2 )

Pierwszy z czwartkowych meczów miał odpowiedzieć na pytanie czy grający ze spotkania na spotkanie coraz lepiej zespół Grzecha Trzaskowskiego zdobędzie pierwsze 3 punkty w obecnym sezonie ? Czy RT-Plast który ostatnio spisuję się bardzo zainkasuje komplet punktów ?
Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, obie drużyny za wszelką cenę chciały wyjść na prowadzenia i ułożyć  sobie mecz. Wymiana ciosów była bardzo ciekawa, do przerwy wynik 3-2 dla zespołu Widzi. W Drugiej połowie obudzili się gracze RT-Plast i zaczęli śmielej atakować, jednak zapomnieli o obronie i narażali się na bardzo groźne kontrataki przeciwnika. Widzi wykorzystało luki w obronie przeciwnika i przechyliło szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Nerwowa końcówka nie zmieniła wyniku, RKS Widzimisie wygrywa swój mecz 5-3.

RKS WIDZIMISIE: Tobiasz Łuczak x2, Marcin Zieliński x2, Hubert Bilicki.
RT-PLAST: Jakub Wąsik x2, Daniel Giża.

Beds.pl – Vitalabo 20-1 ( 10-1 )

Ostatnie czwartkowe spotkanie było zapowiadane jako drugi HIT obecnej kolejki. Lider kontra drużyna Vitalabo która w tym przegrała tylko jeden mecz z Kasą Stefczyka. Bedsi to rewelacja obecnych rozgrywek, przekonujące , pewne zwycięstwa, komplet punktów i najmniej straconych bramek w całej lidze. Początek spotkania niesamowity ! Po niecałych czterech minutach mieliśmy już 4-0 dla Bedsów i nic nie zapowiadało, że zawodnicy chcą zwolnić tempo. Kolejne minuty to kolejne groźne akcje i następne bramki. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 10-1. Vitalabo kompletnie bez pomysłu na grę, bezradne.  Druga połowa nie różniła się niczym od pierwszej, całkowita kontrola nad spotkanie Bedsów, nieustanne ataki na bramkę. Mecz kończy się bardzo wysokim wynikiem 20-1. Beds.pl umacnia się na pierwszym miejscu w tabeli i pokazuje, że jest drużyną która w tym sezonie bardzo mocno „namiesza” w czołówce.

Beds.pl: Bartosz Zwierzchowski x8, Bartłomiej Świątek x5, Jakub Tykwiński x3, Tomasz Bilecki, Jakub Cieszyński, Łukasz Gutowski, Łukasz Stasiak.
Vitalabo: Szymon Lange.