28 PAź 2014

Eryk Swinton SHOW !

Eko-Instal – Warzelnia Piwa 1-4 ( 0-2 )

Bezapelacyjny HIT 6 kolejki Extraligi B. Do boju stanęły drużyny które w tym sezonie jeszcze nie zaznały goryczy porażki. Eko-Instal zgodnie z zapowiedziami przed sezonem w roli faworyta rozgrywek spisuje się bardzo dobrze, komplet punktów i pierwsze miejsce w tabeli. Warzelnia to absolutna rewelacja tegorocznej ligi. 4 mecze i 4 przekonujące zwycięstwa. Postacią pierwszą planową były napastnik Eko-Instal – Eryk Swinton, który strzela bramkę za bramką.
Warzelnia do meczu podchodziła w bojowych nastrojach, pokonać lidera i wskoczyć na pierwsze miejsce w tabeli, Eko planowało wygrać to spotkanie i umocnić się na pozycji lidera.
Spotkanie lepiej zaczęło się dla Warzelni, która za sprawą swojego najlepszego strzelca wyszła na jednobramkowe prowadzenie.  Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Warzelni, sporo sytuacji podbramkowych – gdyby zawodnicy Adama Gadawskiego zachowali więcej zimnej krwi to prawdopodobnie po pierwszej połowie mielibyśmy rozstrzygnięte losy spotkania. Do przerwy Warzelnia Piwa górą. Druga połowa to szturmowe ataki Eko, jednak świetnie w bramce spisywał się Rafał Drzewiecki który z konieczności założył rękawice bramkarskie. Decyzja ta okazała się bardzo dobra. Rafał obronił rzut karny i w wielu sytuacjach ratował Warzelnię. Bezradne Eko szukało cały czas swojej pierwszej bramki a Eryk punktował rywala. Mecz kończy się wynikiem, który uznajemy za sporo niespodziankę. Warzelnia Piwa 4-1 Eko-Instal.

Eko-Instal: Radek Mrozik
Warzelnia Piwa: Eryk Swintonx3, Patryk Niekraszewski
.

OKT Polska – Kasa Stefczyka 6-4 ( 3-2 )

Drugi z wtorkowych meczów także przyniósł Nam wiele emocji. Spotkały się dwie drużyny które w tym sezonie spisują się poniżej oczekiwań a potencjał mają ogromny. W Ostatniej kolejce obie drużyny dosyć pewnie wygrały swoje spotkania i w tym meczu także chciały zgarnąć pełną pulę.
Kolejne świetne zawody w barwach Plastikowych rozegrał filar drużyny Damian Lewandowski, bez którego nie wyobrażamy sobie drużyny OKT. 3 bramki oraz asysta w dużym stopniu przyczyniły się do wygranej OKT. Jedną bramkę dołożył także Jarek Lewandowski będący ostatnio w niezłej formie strzeleckiej, niestety Lewy zapisał się także w notesiku sędziego oglądając dwie żółte kartki, w konsekwencji czerwoną i musiał w ostatnich minutach meczu opuścić boisko. Kasa Stefczyka dzisiejszy mecz ewidentnie przespała, mimo wielu dogodnych sytuacji brakowało zimnej krwi i skutecznośći. OKT zasłużenie zdobywa kolejne 3 punkty.

OKT Polska: Damian Lewandowskix3, Jarek Lewandowski, Robert Linke, Adrian Lewandowski.
Kasa Stefczyka: Artur Dunaj, Dariusz Dąbrowski, Adrian Ceberek, Łukasz Gburek.

Eryk Swinton w barwach Eko-Instal ( sezon 2013/2014 )