27 PAź 2014

Zacięty poniedziałek ...

J.S. Druk – FIT-MAX 3-10 ( 2-2 )

Spotkanie pomiędzy Fit-Maxem a J.S. Drukiem miało pokazać czy podopieczni Marcina Gęsikowskiego nadal utrzymują niezłą formę. J.S. Druk to drużyna nieobliczalna która potrafi każdemu napsuć sporo krwi. Początek spotkania zdecydowanie należał do ekipy Jarka Nowickiego. Po 15 minutach pierwszej połowy mieliśmy małą niespodziankę, Drukarze prowadzili 2-0 po dwóch bramkach Nowickiego. Fit-Max wziął się za odrabianie strat i jeszcze przed końcowym gwizdkiem zdołali odrobić straty. Do przerwy remis 2-2. Druga połowa to już całkowita dominacja Fit-Maxu. Rozluźnieni gracze zaczęli grać swoją piłkę, i to bardzo szybko przynosiło efekty w postaci kolejnych bramek. Kolejny raz bardzo dobre zawody rozegrał duet braci Smerlińskich. Popularne Smerlaki sieją postrach pod bramką i bardzo często trafiają do siatki. Fit-Max wysoko ogrywa Drukarzy 10-3.

FIT-Max: Mateusz Smerliński x4, Dawid Wiśniewski x2, Damian Szweda x2, Michał Chrapek, Maciej Smerliński.
J.S. Druk: Jarosław Nowicki x2, Paweł Kubiak.

DEPOL – Da Vinci 1-2 ( 0-2 )

Poniedziałkowy wieczór przyniósł Nam wiele emocji. Już w pierwszym meczu doszło do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy DEPOL a Da Vinci. Spotkanie od samego początku stało na wysokim poziomie, mnóstwo akcji, sytuacji podbramkowych, fauli, niewykorzystany rzut karny. Sporo emocji towarzyszyło Nam podczas tego spotkania. Zwycięsko z tej potyczki wyszli gracze Kacpra Woźniakowskiego, którzy wykazali się ogromną determinacją i wolą walki. Strzelanie w tym spotkaniu rozpoczął bardzo ładnym uderzeniem z połowy boiska Paweł Splitt, na 2-0 podwyższył Krzysiek Splitt. Druga połowa to pościg Da Vinci, wysoka nieskuteczność zaowocowała tylko jedną bramką strzelona przez Sieranta. Gdyby Oskar wykorzystał rzut karny podyktowany na kilka minut przed końcem meczu, kto wie jakby potoczyły się losy tego spotkania ?

DEPOL: Krzysztof Splitt, Paweł Splitt.
Da Vinci: Oskar Sierant.

KRIVPOL Białe Błota – Masarnia Zawistowski 4-6 ( 3-2 )

KRIVPOL obok redcoonu.pl to najlepiej spisujący się beniaminek w Lidze A. Bardzo dobra i solidna gra pozwala na regularne punktowanie i zajmowanie niezłego miejsca w tabeli. W 6 kolejce czekał ich poważny sprawdzian – Masarnia Zawistowski. Łukasz Siatka i koledzy jeśli mają dzień nie okazują litości i punktują rywala bardzo mocno. Pierwsza połowa pod dyktando KRIVPOLU, lepsza organizacja we wszystkich formacjach pozwoliła na strzelenie o jednej bramki więcej od rywala i zejście do szatni z minimalną przewagą. Końcówka drugiej połowy to przebudzenie Masarnia, król strzelców poprzedniego sezonu znowu dał o sobie znać. Strzelił 3 bramki oraz zanotował 3 asysty i w dużym stopniu przyczynił się do zwycięstwa Masarni 6-4.

KRIVPOL: Michał Janiszewski, Daniel Kaniewski, Marcin Lemański, Krzysztof Twardkowski.
Masarnia: Łukasz Siatkax3, Przemek Macudziński x2, Bartłomiej Szweda.

Solibud.pl – redcoon.pl 2-4 ( 2-2 )

Ostatnie z poniedziałkowych spotkań zapowiadało się bardzo ciekawie. Solibud.pl to ligowy średniak który jest w stanie nawiązać walkę z najlepszymi niestety zawodnicy Solibudu.pl potrafią zgubić punkty w meczu którym powinni wygrać. Redcoon.pl to bez wątpienia rewelacja obecnych rozgrywek Extraliga.pl. Bardzo dobre wyniki ( remis 3-3 z SPX FT – MDD , zwycięstwo 3-2 z VOLTASTALEM )pokazują, że drużyna przez Arka Pawskiego jest w stanie namieszać w obecnym sezonie. Redcoon.pl nie zawiódł, grał swoją piłkę, czekał na błędy rywala które bezlitośnie wykorzystał. Kolejne trzy punkty pozwalają patrzeć optymistycznie na ostatnia kolejkę tej rundy. Solibud kolejny raz rozegrał dobre zawody, jednak zabrakło momentami kropki nad ”i”, może w zimowym okienku transferowym Solibud.pl pokusi się o sprowadzenie typowego napastnika który będzie gwarancją większej liczby bramek ?

Solibud.pl: Patryk Boruń, Daniel Katerla.
Redcoon.pl: Bartosz Nowak, Arkadiusz Pawski, Radosław Krajewski, Waldemar Polkowski.