23 PAź 2014

T-Traco.com zdobywa pierwsze punkty !

RT-Plast – SPX FT Poland 5-4 ( 3-3 )
Mecz rozpoczął się w niesprzyjającej pogodzie, mocne opady deszczu i silny wiatr przeszkadzały zawodnikom w rozgrywaniu spotkania. Sporo niedokładnych piłek, nerwowej i szarpanej gry. Oba zespoły przystąpiły do meczu w okrojonych składach, tylko po dwóch zawodników rezerwowych.
Niekorzystne warunki atmosferyczne lepiej wykorzystali zawodnicy Gruchy, którzy po 15 minutach prowadzili już 3-0 i wydawało się, że mecz mają pod kontrolą. Niestety dla SPX zawodnicy RT-Plast przebudzili się i zaczęli coraz częściej gościć pod bramką przeciwnika. Efektem tego są szybko strzelone 3 bramki i doprowadzenie do remisu 3-3. Na uwagę w pierwszej połowie zasługuje bardzo ładna bramka strzelona przez napastnika niebieskich Nikodema Szaratę.
Druga połowa to walka o 3 punkty, żadna z drużyn nie odpuszczała nawet na chwilę, co chwila gościliśmy w jednym czy drugim polu karnym. Zwycięsko z tej batalii wychodzi zespół Daniela Giży, który ostatecznie pokonał SPX 5-4.

Bramki:
RT-Plast: Jakub Wąsik x3, Nikodem Szarata x2.
SPX FT Poland: Łukasz Wiśniewski x2, Waldemar Częsz x2.

T-Traco.com – JSS Bydgoszcz 11-5 ( 4-1 )
Spotkanie dwóch drużyn które w obecnych rozgrywkach nie zdobyły jeszcze żadnego punktu, mecz ten był dobrą okazją aby zdobyć pierwsze w tym łupy. Faworytem spotkanie byli zawodnicy T-Traco którzy prezentują przyjemny dla oka futbol. Faworyt nie zawiódł i zgarnął długo wyczekiwane punkty. Mecz od początku do końca przebiegał pod dyktando ekipy Bartka Kujawy. Precyzyjne podania oraz zimna krew pod bramką pozwoliły na strzelenie rywalowi aż 11 bramek. Na wyróżnienie w drużynie JSS zasługuje Krzysztof Bereznowski który jest najlepszym strzelcem drużyny, w meczu z T-Traco dołożył kolejne dwie bramki.

Bramki:
T-Traco.com: Jakub Kozak x4, Bartosz Kujawa x3, Tomasz Kończol x2, Mateusz Witkowski x2.
JSS Bydgoszcz: Krzysztof Bereznowski x2, Radosław Michalski x2, Przemysław Konecki.

etłumaczenia.eu – RKS Widzimisie 6-2 ( 3-1 )
Ostatnie z środowych spotkań przyniosło Nam najwięcej emocji. Widzi do meczu przystąpiło niemal w optymalnym składzie a ich przeciwnicy tylko z jednym zawodnikiem na zmianę. Wydawałoby się, że Widzi mając dwie piątki jest w stanie poradzić sobie z mocno osłabionym przeciwnikiem i zgarnąć pełną pulę. Etłumaczenia.eu ustawiły się bardzo mądrze z tyłu wyczekując rywala i oszczędzając siły na wyprowadzania kontrataków. Taktyka okazała się strzałem w 10, wyczekiwanie na błąd przeciwnika i wyprowadzenie szybkiej kontry dały tłumaczeniom zwycięstwo w spotkaniu w którym byli skazywani na porażkę. Ważna wygrana która na pewno podbuduje morale w zespole.