21 PAź 2014

Redcoon.pl !!!

KRIVPOL – DEPOL 2-4 ( 1-2 )

Pierwsze z poniedziałkowych spotkań miało pokazać która z drużyn jest obecnie w lepszej formie. Janiszewski i Trepkowski co mecz pokazują, że dzięki Nim w głównej mierze zespół KRIVPOLU awansował do Extraligi A. W zespole DEPOLU ostatnio wysoką formę złapał Paweł Splitt, z tonu nie spuszcza także Ryba który jest najlepszym strzelcem swojego zespołu. Pierwsza połowa meczu przebiegała bardzo spokojnie, żadna z drużyn nie osiągnęła zdecydowanej przewagi jednak to DEPOL schodził do szatni z przewagą jednej bramki. Druga połowa to zdecydowanie lepsze widowisko, szybsze akcje, więcej walki. KRIVPOL momentami zapominał o obronie co otwierało drogę do bramki zawodnikom Kacpra Woźniakowskiego. Kolejny raz z dobrej strony pokazał się strzelec dwóch bramek Tomasz Forbot. Warto pochwalić także zawodnika DEPOLU Filipa Łukowskiego który pod nieobecność Widzina stanął na bramce i spisywał się bardzo dobrze, kilka razy ratował swój zespół przed stratą bramki. DEPOL zasłużenie wygrywa 4-2.

DEPOL: Tomasz Forbot x2, Paweł Splitt x2
KRIVPOL: Dawid Paczosa, Marek Zdrojewski.

VOLTASTAL – Redcoon.pl 2-3 ( 1-2 )

Spotkanie pomiędzy Voltastalem a beniaminkiem redcoonem.pl zapowiadało się bardzo ciekawie. Volta broni tytułu mistrzowskiego i jest głównym kandydatem do wywalczenia tytułu mistrzowskiego, a redcoon.pl zalicza dopiero pierwsze występy w Extralidze A, i mimo tego zdołał już zaskoczyć wszystkich remisując z bardziej doświadczonym zespołem SPX FT-MDD ( 3:3 ). Arek Pawski przed spotkaniem bardzo dobrze zmobilizował kolegów co było widać po walce jaką podjęli na boisku. W żadnym z aspektów gry nie ustępowali utytułowanym kolegom z Volta. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że w tym meczu drużyną lepszą była ekipa redcoonu. Nie odpuszczali żadnej piłki, szczelnie bronili dostępu do swojej bramki, a akcje które mieli kończyli z zimną krwią. 10 minut do końca meczu i mamy remis 2-2, wtedy sytuacje podbramkową wykorzystał Adrian Nalaskowski który strzałem w krótki róg zaskoczył Trzewika, zapachniało sensacją. 10 minut później sensacja stałą się faktem, redcoon odbiera punkty mistrzom ! W pełni zasłużone i bardzo cenne zwycięstwo. DAW

Voltastal: Michał Konwiński, Tomasz Ejankowski.
Redcoon.pl: Piotr Wawrzyniak, Piotr Śmigocki, Adrian Nalaskowski.