09 PAź 2014

SPX nadal bez porażki ..

SPX FT Poland - etłumaczenia.eu 10-3 ( 5-1 )

Pierwsze z środowych miało odpowiedzieć na pytanie czy SPX jest w stanie utrzymać wysoką formę i odnieść kolejne zwycięstwo. Przeciwinikiem etłumaczenia.eu które dopiero zaczynają przygodę z Extraligą.pl. Doświadczenie SPX okazało się bardzo pomocne w tym spotkaniu, przez cały mecz kontrolowali sytuację na boisku. Dwa nowe wzmocnienia w ekipie Marcina Gruszczyńskiego pociągnęły wózek i zapewniły SPX wysokie zwycięstwo oraz kolejne 3 punkty. Najlepszy na boisku Maciej Kwiatkowski, strzelec 5 bramek i motor napędowy. SPX nadal bez porażki w obecnym sezonie. Gratulujemy.

Bramki:

SPX FT Poland: Maciej Kwiatkowski x5, Łukasz Wiśniewski, Adam Chodkiewicz, Dawid Bobiński x2, Łukasz Jaszyk.
etłumaczenia.eu: Maciej Prondziński x2, Maciej Tomczak.

Vitalabo - J.S. Druk 11-5 ( 5 - 1 )

Vitalabo obecny sezon zaczęło bardzo dobrze, w pierwszej kolejce pokonali wyżej rozstawiony Daw-France/Eko-Tynk a w drugiej Solibud.pl. J.S. Druk w trzeciej kolejce był sprawcą największej niespodzianki pokonujać faworyzone Da Vinci. Vitalabo miało szansę odnieść trzecią wygraną w sezonie i tej okazji nie zmarnowało. Spotaknie bardzo zaczął Marcin Musialski który łądnym strzałem zza pola karnego dał prowadzenie 1-0. Koledzy poszli za ciosem i co chwilę trafiali do bramki J.S. Druk. Mecz kończy się wysokim zwycięstwem 11-5. Łupem strzeleckim podzielili się Robert Imała i wcześniej wspomniany Musialki którzy strzelili po 5 bramek, jedną bramkę dołożył Filip Żurawski. Vitalabo po 3 kolejkach ( jedną kolejkę pauzowali ze względu na przełożony mecz z Voltastalem ) z kompletem punktów.

Bramki:

Vitalabo: Robert Imała x5, Maciej Musialski x5, Filip Żurawski.
J.S. Druk: Jarosław Nowicki x2, Tomasz Grzelak, Michał Sokołowski, Przemysław Włodarski.

RT-Plast - JSS Bydgoszcz 11-5 ( 3 - 3 )

Ostatnie spotkanie przyniosło Nam wiele emocji i bramek. Spotkały się drużyny które preferują otwarty styl gry, dużo strzelają ale też i dużo tracą bramek. Tym razem było podobnie, drużyny wymieniały się akcją za akcję. Pierwsza połowa z minimalną przewagą JSS, które z meczu ma mecz prezentuje się coraz lepiej i pewniej. Do przerwy mamy remis 3-3 i apetyt na więcje w drugiej połowie. Niestety dla zawodników JSS druga połowa okazała zdecydowanie słabsza od pierwszej. RT-Plast wziął sprawy w swoje ręce i bezlitośnie punktował rywala, zdobywając kolejne bramki. Doświadczenie wzięło górę i RT-Plast może się cieszyć z wywalczonych trzech punktów. JSS musi wzbroić się w cierpliwość i poczekać na swoje pierwsze punkty w obecnych rozgrywkach.

Bramki:

RT-Plast: Mateusz Krawczyk x3, Nikodem Szarata x2, Daniel Drobiński x2, Tomasz Szada x2, Danie Osiński, Maciej Pilarski.
JSS Bydgoszcz: Krzysztof Bereznowski x2, Radosław Michalski x2, Marcin Kowalski.

OKT POLSKA - Solibud.pl 2-1 ( 1-1 )

Z powodu złych warunków atmosferycznych w czwartek odbyło się tylko jedno z dwoch zaplanowanych spotkań. Do bonu stanęły drużyny OKT i Solibudu. OKT przed tym spotkaniem było w dobrych nastrojach po ostatnim zwycięskim remisie z mistrzem Voltastalem. Solibud wciąż szuka optymalnej formy i ligowych punktów. Mecz od samego poczatku był bardzo wyrównany, akcje przemieszaczały sie spod jednej bramki do drugiej. Momentami silne opady deszczu nie były w stanie przeszkodzić zawodnikom w rozgrywaniu zawodów. OKT dzięki większemu ograniu na szóstkowych boiskach odniosło cenne zwycięstwo. Przy wyniku 2-1 starannie rozgrywali pilke oraz zabezpieczali dostęp do swojej bramki. Solibud pokazał sie z bardzo dobrej strony, niestety. Zabrakło troche szczęścia.