24 WRZ 2014

SPX FT z kompletem punktów..

SPX FT Poland – RK Crimianal 13 6-3 ( 2-3 )

SPX FT swój pierwszy mecz wygrał bardzo wysoko i pewnie 11-0 z Juventusem. RK Criminal 13 w pierwszym meczu zaliczył mały falstart i przegrał mecz. Idealna okazja do odegrania się na rywalu i zdobyciu swoich pierwszych punktów w nowych sezonie. Pierwsza połowa to popis Jarka Szymańskiego, który swoimi indywidualnymi akcjami rozbijał obronę przeciwnika. Jarek strzela 3 bramki i zapewnia kolegom prowadzenia do przerwy 3-2. Druga połowa miała już całkiem inne oblicze, SPX zaczął grać drużynowo i mądrze. Graczyk poukładał grę i na efekty nie trzeba było długo czekać, najpierw wyrównanie a potem dołożenie trzech kolejnych bramek. SPX FT wygrywa swój drugi mecz i jak na razie jest liderem Extraligi B.

SPX FT Poland: Waldemar Częsz x3, Kamil Graczyk x2, Marcin Gruszczyński
RK Criminal 13: Jarek Szymański x3

DEPOL – Kasa Stefczyka 3-8 ( 3-3 )

Ostatni wtorkowy mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Dwie drużyny które nigdy nie odstawiają nogi i zawsze walczą do ostatniego gwizdka. Początek spotkania idealnie ułożył się dla DEPOLU który za sprawą Maciej Andrzejewskiego wyszedł aż na trzy bramkowe prowadzenie. Ryba wykazał się bardzo dobrą skuteczność pod polem karnym przeciwnika. Jednak Kasa Stefczyka przyzwyczaiła Nas do tego, że walczy do samego końca i nigdy się nie poddaje. Efektem czego jest uzyskany jeszcze do przerwy remis 3-3. Druga połowa to całkowita dominacja Kasy, Darek Dąbrowski wspólnie z Adrianem Ceberkiem co chwilę zagrażali bramce Widzina. Napór na bramkę powoli przynosił rezultaty w postaci kolejnych bramek. Mecz kończy się wynikiem 3-8. Wydawało się, że po tak dobrym początku DEPOL nie jest w stanie przegrać tego meczu, jednak jak widać w piłce jest wszystko możliwe.

DEPOL: Maciej Andrzejewski x3
Kasa Stefczyka: Adrian Ceberek x3, Grzegorz Przybyszewski, Artur Dunaj x2, Mateusz Grabka, Kamil Muszyński.