22 WRZ 2014

Rozpędzona lokomotywa ..

Beds.pl – Zawistowski Masarnia 10-0 ( 6-0 )

Pierwszy z poniedziałkowych meczów przyniósł nam wiele emocji. Lider po pierwszej serii spotkań podejmował silną i nieobliczalną jak zawsze Masarnię. Niestety tego dnia zabrakło Marka Gwita co było bardzo widoczne. Gwicia z udziału w meczu wykluczyła kontuzja, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Od początku meczu Beds.pl narzucił swój styl gry i nie pozwolił przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł. Przez cały mecz kontrolowali przebieg gry, mając przewagę w każdym aspekcie gry. Gwiazdą zespołu Bartosz Zwierzchowski który strzela bramkę za bramką, w meczu z Masarnią wpisał się na listę strzelców aż 4 razy. Mecz kończy się wysokim, ale zasłużonym wynikiem 10-0. Beds.pl w obecnej chwili obok Voltastalu to najsolidniej wyglądająca drużyna. Po dwóch kolejkach komplet punktów, 19 bramek strzelonych i tyko jedna stracona. Lokomotywa wydaję się być bardzo dobrze naoliwiona i rozpędzona, czy ktoś ją zatrzyma ?

Beds.pl: Bartosz Zwierzchowski x4, Rafał Werbski x2, Łukasz Chmielewski, Łukasz Gutowski, Bartłomiej Świątek, Jakub Tykwiński.

KRIVPOL Victoria Białe Błota – J.S. Druk Team 5-3 ( 2-1 )

Spotkanie dwóch drużyn które swoje pierwsze mecze w nowym sezonie Extraligi.pl przegrały. KRIVPOL uległ po bardzo zaciętym meczu Solibudowi.pl a Drukarze musieli uznać wyższość DEPOLU.
Mecz do 15 minuty meczu był bardzo wyrównany, każda z drużyn miała swoje dogodne sytuacje. Ostatnie 10 minut pierwszej połowy przyniosło nam wiele emocji, padły aż trzy bramki i do przerwy KRIVPOL cieszył się z prowadzenia 2-1. Druga połowa do dominacja drużyny z Białych Błot. Michał Janiszewski do czego nas już przyzwyczaił był motorem napędowym drużyny.  Do swojej kolekcji po tym meczu dołożył dwie bramki oraz asystę. Z dobrej strony pokazał się także strzelec dwóch bramek Mateusz Trepkowski. KRIVPOL zasłużenie wygrywa ten ciężki mecz 5-3 i zdobywa pierwsze punkty w Extralidze A. Gratulujemy !

KRIVPOL Victoria Białe Błota: Mateusz Trepkowski x2, Michał Janiszewski x2, Łukasz Zieliński.
J.S. Druk Team: Paweł Kubiak, Jarek Papenfus, Tomasz Grzelak.

HIT KOLEJKI: Daw-France/Eko-Tynk – OKT Polska 5-4 ( 2-2 )

Druga kolejka i drugi HIT z udziałem zawodników OKT. Tym razem przeciwnik równie mocny co tydzień temu, Daw-France/Eko-Tynk. Spotkanie to śmiało można nazwać klasykiem rozgrywek Extraliga.pl. Mecz obfitował w mnóstwo okazji bramkowych, dużo efektownych parad bramkarskich czy też bezpardonowej walki. Zawodnikom OKT chyba spodobała się obecność w zestawieniach TOP 10 najładniejszych bramek kolejki, ponieważ dzisiaj znowu uraczyli Nas dwoma pięknymi trafieniami.
Mecz bardzo wyrównany, na kilka minut przed końcem mieliśmy wynik remisowy 4-4 i w takiej sytuacji podział punktów byłby sprawiedliwy, jednak na kilka minut przed końcowym gwizdkiem sprawy w swoje ręce a w zasadzie w nogi wziął Pazder. Szybka klepka w polu karnym oraz udany drybling w pojedynku z bramkarzem OKT i Tomek pakuje piłkę do pustej bramki dając pierwsze 3 punkty Francuzom w obecnym sezonie. Zapraszamy do obejrzenia obszernego skrótu tego spotkania, który będzie dostępny w przeciągu 48 godzin na naszej stronie.

Daw-France/Eko-Tynk: Piotr Szurgot, Krzysztof Krawczyk, Krystian Bleja, Tomasz Pazderski, Rafał Piętka.
OKT Polska: Piotr Jułga, Jarosław Lewandowski, Damian Lewandowski.