21 WRZ 2014

Emocje do ostatniego gwizdka... !

Da Vinci - Solibud.pl 5-2 ( 2-0 )

Pierwszy wieczorny pojedynek przyniósł Nam sporo emocji. Naprzeciwko siebie stanęły dwie bardzo solidne drużyny. Da Vinci w pierwszym spotkaniu przegrał z Voltastal ale pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Solibud.pl w pierwszej kolejce ograł beniaminka KRIVPOL. Spotkanie rozpoczęło się średnio dla Solibudu, brak podstawowego oraz skromna ławka rezerwowych. Da Vinci prawie w kompecie. Pierwsza połowa jak i druga pod dyktando Da Vinci, momentami groźnie atakowali budowlani za sprawą Adriana Brzezińskiego. Drugą młodość na szóstkowych boiskach przeżywa Oskar Sierant który w dzisiejszym meczu dołożył do swojego dorobku dwie bardzo ładne bramki. Da Vinci wygrywa zasłużenie 5-2 i inkasuje swoje pierwsze trzy punkty w Extralidze A
.

Da Vinci: Oskar Sierant x2, Jacek Zagórski, Maciej Suszek, Łukasz Majdan.
Solibud.pl: Adrian Brzeziński x2.

SPX FT - MDD - redcoon.pl 3-3 ( 0-2 )

Mecz który zapowiadał się najciekawiej ze wszystkich niedzielnych pojedynków nie zawiódł. Angielska pogoda, twarda walka, szybkie akcje, sporo sytuacji podbramkowych oraz emocje do ostatniego gwizdka. Redcoon.pl do spotkania z wicemistrzem podszedł bez żadnych kompleksów, twarda i dobrze zorganizowana obrona nie pozwalała na zbyt wiele zawodnikom Marcina Gruszczyńskiego. W środku pola dobre spotkanie rozgrywał Łukasz Zelma, strzelec jednej bramki. Znakomite zawody rozegrał także bramkarz redcoon.pl – Robert Jażdżewski, który bronił akcje SPX w niesamowity sposób. Mecz kończy się wynikiem 3-3. Z remisu zadowoleni mogą być jedynie zawodnicy SPX którzy przez cały mecz gonili wynik. Dwie ostatnie bramki padły w ostatnich minutach meczu. Znakomitą dyspozycją strzelecką w tym meczu popisał się bramkarz Hubert Zacharjasz który w ostatniej minucie meczu strzelił bramkę. Chwilę wcześniej ten sam zawodnik asystował przy bramce Szafki.
Redcoon.pl sprawcą wielkiej niespodzianki.

SPX FT - MDD: Maciej Hełminiak, Hubert Zacharjasz, Daniel Szafraniec.
redcoon.pl: Oskar Nalaskowski, Łukasz Zelma, Damian Poliwka.