21 WRZ 2014

Eko-Instal i Kapa Team nadal w formie..

Eko-Instal - T-Traco.com 7-2 ( 1-2 )

Drugą kolejkę zmagań w lidze B rozpoczęliśmy od pojedynku Eko-Instal – T-Traco.com. Nastroje w obu ekipach były zdecydowanie zróżnicowane. Eko swój pierwszy mecz wygrało dość pewnie 6-1 z RT-Plast natomiast ekipa Bartka Kujawy musiała uznać wyższość Generali.  Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando drużyny Sebastiana Zielińskiego, większe posiadanie piłki, więcej groźnych sytuacji podbramkowych, niestety zabrakło skuteczności czego wynikiem jest tylko jedna strzelona bramka w pierwszych 25 minutach. T-Traco.com liczyło na swoje okazję w szybkich kontratakach, motorem napędowym drużyny był Remigiusz Frydrych – strzelec dwóch bramek które pozwoliły na prowadzenie po pierwszej połowie 2-1.  Druga połowa to zdecydowanie lepsza i bardziej skuteczna gra Eko-Instal, dogodne okazje zostały zamieniane na bramki. Dużą rolę odegrał także Marcin Niwiński, który jest bardzo pewny punktem swojej drużyny. Jego interwencje niejednokrotnie ratowały drużyny Eko-Instal. Mecz kończy się wysokim ale zasłużyonym wynikiem 7-2. Eko z kompletem punktów po dwóch kolejkach !

Eko-Instal: Sebastian Zieliński x2, Marcin Targowski x2, Robert Grabowski, Konrad Śniechota, Marcin Szamocki.
T-Traco.com: Remigiusz Frydrych x2.

etłumaczenia.eu - Kapa Team 4-9 ( 2-3 )

e-tłumaczenie.eu nie zaczęły dobrze swojej przygody z rozgrywkami Extraliga.pl. W pierwszej kolejce zmierzyły się z Warzelnią Piwa i przegrały dosyć wysoko 11-4. Kolejny rywalem była debiutująca w Extralidze B – Kapa Team. Kapa pierwsze swoje spotkanie wygrała z Widzimisie dzięki fantastycznej drugiej połowie. Pierwsza połowa meczu dosyć leniwa, mało okazji podbramkowych, dużo niedokładności. Drugie 25 minut zdecydowanie lepsze. Na bramkę e-tłumaczeń co chwilę sunęły ataki przeprowadzane przez będącego w wysokiej formie Jakuba Szefkę. Efektem tych ataków jest wysokie zwycięstwo Kapy 9-4. Jakub Szefka zostaję zawodnikiem meczu - strzela 5 bramek oraz asystuje przy dwóch. Czy jest to zawodnik który powalczy o koronę króla strzelców ?

etłumaczenia.eu: Daniel Klimczyk x2, Piotr Porożyński, Piotr Kantorowski.
Kapa Team: Jakub Szefka x5, Adrian Andrzejewski x2, Marek Witkowski, Marek Kutka.