18 WRZ 2014

Jak przegrać wygrany mecz ?!

RKS Widzimisie - Kapa Team 4-6 ( 4-1 )

RKS Widzimisie już w końcówce poprzedniego sezonu pokazało że radzi sobie coraz lepiej i ma coraz większe aspiracje. Kapa Team to ekipa która debiutuje w rozgrywkach Extraliga.pl, jednak jej zawodnicy są Nam dobrze znani z występów w innych drużynach na przekroju ostatnich dwóch sezonów. Pierwsza połowa czwartkowego meczu była zdecydowanie pod dyktando zawódników dowodzonych przez Trzachę. Spokojna gra, dużo podań oraz dobrze wykonywane stałe fragmenty gry i do przerwy mamy 4-1. Kapa w pierwszych 25 minutach zupełnia zagubiona, bez pomysłu na grę. Regulaminowe 5 minut przerwy podziałało bardzo dobrze na zawodników Kapy, kilka ostrych, męskich słów i w drugiej połowie mieliśmy całkiem inną drużynę. Indywidualne akcje popularnego Hulka napędzały Kapę, z akcji na akcje było coraz ciekawiej. Rozpędzona Kapa podniosła się ze zgliszczy i doprowadziła do wyrównania by w końcówce dołożyć dwa trafienia i cieszyć się z pierwszych trzech punktów w nowym sezonie.

RKS WIDZIMISIE: Tomasz Gajewski, Łukasz Lubelczyk, Adrian Nowak, Grzegorz Trzaskowski
Kapa Team: Jakub Szefka x2, Marek Kutka x2, Bartosz Marciniak, Marek Witkowski

KRIVPOL Victoria Białe Błota - Solibud.pl 2-3 ( 0-2 )

Drugi z czwartkowych meczów zapowiadał się równie ciekawo. Solibud to ligowy średniak, który w poprzednim sezonie kilka razy pokazał się z dobrej stronym, a motorem napędowym budowlanych jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie Adrian Brzeziński. KRIVPOL to beniaminek który spisywał się nieźe w poprzednim sezonie w lidze B. Najbardziej wartościową postacią zespołu Michał Janiszewski, bez którego KRIVPOL nie wyglądałby tak dobrze. Dobrze wyszkolony technicznie zawodnik, która bardzo dużo asystuje a jeszcze więcej strzela. Mecz nie zawiódł, było w nim sporo walki, ostry zagrań, fauli czy też żółtych kartek. Mecz wyrównany, ząb za ząb, oko za oko. Bohaterem budowlanych Patryk Boruń który w dzisiejszym meczu rozpoczął i zakończył strzelanie dając zwycięzką bramkę Solibudowi.pl.

KRIVPOL: Mateusz Trepkowski, Andrzej Kotopka
Solibud.pl: Patryk Boruń x2, Mateusz Rzepka.