01 LIP 2014

MDD-SPX nadal walczy..

Daw-France/Eko-Tynk - STALWIT ( 2:5 ) 4:7

Poniedziałkowy wieczór przyniósł Nam sporo emocji, pojedynek STALWITU z Daw-France/Eko-Tynk stał na bardzo wysokim poziomie. Drużyny zajmujące trzecie i czwarte w miejsce tabeli walczą do końca o poprawienie swojego dorobku punktowego. Mecz lepiej rozpoczęli błękitni którzy bardzo chcieli zrewanżować się Francuzom za wiosenną porażkę. Po 10 minutach meczu  STALWIT prowadził 2-0 głównie za sprawą bardzo dobrej gry Patryka Podolskiego. Daw-France/Eko-Tynk bez kilku podstawowych zawodników nie było tą samą drużyną, spora nieskuteczność pod bramką i luki w szykach obronnych pozwoliły podopiecznym Adam Witkowskiego wygrać pewnie to spotkanie.
Na wyróżnienie zasługuje wcześniej wspomniany Patryk Podolski który strzelił 3 bramki.

Daw-France-Eko-Tynk: Michał Szeremet, Jacek Szpejna, Tomasz Pazderski, Dawid Frątczak.
STALWIT: Patryk Podolski x3, Mariusz Górecki x2, Andrzej Leonowicz, Paweł Przybiliński.

MDD-SPX FT Poland – STALWIT ( 3:0 ) 5:4

Niedzielny wieczór przyniósł Nam sporo emocji, zawodnicy MDD-SPX i STALWITU postawili na otwarty, atrakcyjny futbol. Szybkie tempo, dużo akcji, bramek to wszystko mogliśmy obejrzeć na boisku przy ul. Węgierskiej. W mecz lepiej weszli lepiej zawodnicy Marcina Gruszczyńskiego którzy byli skuteczni pod bramką Łukasza Detmera, do przerwy 3-0. Początek drugiej połowy to popis zawodników MDD-SPX, którzy podwyższyli wynik na 5-0 i byli pewni wysokiego zwycięstwa. Moment rozluźnienia i STALWIT strzela kontaktową bramkę. Błękitni poszli za ciosem i bardzo szybko doprowadzili do wyniku 5-4. Końcówka to nieustanne ataki STALWITU i kontry zawodników MDD. Wynik nie uległ zmianie, mecz kończy się wynikiem 5-4 dla MDD-SPX.

STALWIT: Krzysztof Wasiak x2, Dawid Niezbecki.
MDD-SPX FT Poland: Paweł Dudzik, Radosław Matyśkiewicz, Bartłomiej Turski, Marcin Napierała, Daniel Szafraniec, Rafał Werbski ( bramka samobójcza ).

Daw-France/Eko-Tynk – VOLTASTAL  3:0 ( walkower )

Z powodu braków kadrowych i wyjazdów służbowych drużyna Daw-France/Eko-Tynk oddała walkower w meczu z obecnym mistrzem Polski.