05 CZE 2014

Auto Spa nadal w grze..

PAAK Hurtownia - Kasa Stefczyka 11-9 ( 5-6 )

Hurtownia PAAK przed tym meczem potrzebowała trzech punktów aby oddalić się od strefy spadkowej, jednak za rywala miała rewelacyjnie spisującą się Kasę Stefczyka. Obie drużyny przystąpiły do spotkania w okrojonych składach, wakacje, urlopy i kontuzje. Mecz lepiej rozpoczęli zieloni którzy wyszli na prowadzenie i kontrolowali przebieg pierwszy minut meczu. Dużo walki, okazji bramkowych a także bramek. Bardzo dobra gra Dariusz Dąbrowskiego i Adriana Ceberka, co chwilę groźnie atakowali bramkę rywali. Pierwsza połowa kończy się minimalnym prowadzeniem Kasy. Druga połow to popis jednego aktora - Radosława Janki, świetne indywidualne akcje, dobra skuteczność pod bramką rywala oraz dwa wywalczone rzuty karne pozwoliły hurtownikom wygrać ten mecz różnicą dwóch bramek. PAAK wykonał plan jaki założył sobie przed tym spotkanie, Kasa Stefczyka bez punktów.

PAAK Hurtownia: Radosław Janka x6, Damian Stodolny x2, Łukasz Karolak x2, Krzysztof Kiełkowski.

Kasa Stefczyka: Dariusz Dąbrowski x5, Adrian Ceberek x3, Grzegorz Przybyszewski.

Stalex - J.S. Druk Team 10-9 ( 3-2 )

J.S. Druk Team mimo, że jest w bardzo trudnej sytuacji i za rok zagra w niższej klasie rozgrykowej Extraliga.pl podopieczni Jarka Nowickiego nie odpuszczają i do samego końca podejmują rękawice. Stalex jest już niemal pewny utrzymania ale o odpuszczeniu meczu nie było mowy. Od początku szybkie ataki, pełna kontrola nad meczem. Filip Żurawski i Femi Adenuga tego dnia byli nie do zatrzymania, dobra współpraca tych zawodników dała aż 7 z 11 strzelonych bramek. Na bardzo duże uznanie w tym meczu jak i całym sezonie zasługuje Jarek Nowicki. W meczu ze Stalexem dołożył do swojego dorobku strzeleckiego aż 6 bramek i z 25 trafieniami zajmuje 9 miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców.

Stalex: Filip Żurawski x4, Femi Adenuga x3, Mateusz Bołzan, Rafał Drzewiecki, Mateusz Turek.

J.S. Druk Team: Jarosław Nowicki x6, Marcin Nowakowski x2, Jarek Papenfus.

Auto Spa - RK Criminal 13 10-3 ( 3-2 )

Przedostatni mecz obu ekip w obecnym sezonie zapowiadał się bardzo ciekawie. Auto Spa z najdziejami na zdobycie 3 oczek i zmniejszenie straty punktowej do trzeciego KRIVPOLU. RK Criminal 13 po bardzo dobrej pierwszej połowie sezonu znacznie obniżył loty i na koniec sezonu zajmie 5 miejsce. Obie drużyny przyzwyczaiły nas do bardzo otwartego i szybkiego futbolu. Szybkie akcje, dużo strzałów, walka, parady bramkarskie, pokazy dryblingów w wykonaniu Sebastiana Zielińskiego czy też Jarka Szymańskiego, to wszystko mogli zobaczyć kibice zgromadzeni na orliku przy ul. Gajowej. do przerwy prowadzenia Auto Spa 3-2. W drugiej połowie coś "pękło" w kryminalnych a przeciwnicy wykorzystali to bez momentu zawahania. Katem okazał się Radek Teliszewski autor pięciu bramek. Dwie bramki dołożył obecny wicelider najlepszych strzelców Ligi B Sebastian Zieliński dla którego była to 36 bramka w rozgrywkach. Auto Spa do ostaniej kolejki w sezonie podchodzi ze stratą 3 punktów do trzeciego miejsca, aby marzyć o podium muszą pokonać obecnego lidera - Move, a także liczyć na porażkę KRIVPOLU. Czy czarno-zielonym uda się awansować w tabeli ?

Auto Spa: Radek Teliszewski x5, Sebastian Zieliński x2, Marek Mrozik, Maciej Kwiatkowski, Bartosz Sibilski.

RK Criminal 13: Marcin Michalski, Tomasz Ślesiński, Jarek Szymański