26 MAJ 2014

Vintore Najlepsze Upominki blisko spadku.

W minionym tygodniu zespoły nie tylko rywalizowały między sobą, zawodnicy musieli się również zmierzyć z wysokimi temperaturami  - jednym słowem na boiskach było gorąco.Poniżej szczegóły.

Eko-Instal – KASA Stefczyka 8:13(1:6)

Po ubiegłotygodniowej kompromitująco wysokiej porażce z Masarnią Zawistowski, Eko-Instal  chciał pokazać się z jak najlepszej strony i mimo, że nie był faworytem , to do meczu z KASĄ Stefczyka przystępował pełen wiary w zwycięstwo. KASA jednak szybko wybiła z głowy podopiecznym Mikołaja Laskowskiego myśli o korzystnym rezultacie. Do przerwy Eko przegrywało już 1:6 i było wiadomo, że o punkty będzie niezwykle ciężko. Drugie 25 minut bardziej wyrównane, ale KASA nawet przez chwilę nie straciła kontroli nad przebiegiem spotkania. Po bardzo ciekawym meczu KASA Stefczyka zasłużenie pokonała Eko-Instal 13:8 .Sytuacja Eko-Instal na dwie kolejki przed końcem  rozgrywek jest dramatyczna. Do utrzymania Eko będzie potrzebowało chyba cudu. Zawodnikiem meczu Dariusz Dąbrowski strzelec pięciu goli dla KASY Stefczyka.

Eko-Instal:M.Laskowski x3, J.Szefka x2,J.Janiszewski,M.Rościszewski,

KASA Stefczyka: D.Dąbrowski x5, A.Ceberek x3,B.Bonk x3,M.Leśniewski x2,

Stalex – Corimp 9:2(2:1)

Stalowi do pewnego utrzymania przed spotkaniem z Corimpem  potrzebowali 4 punktów.  Podopieczni Femiego Adenugi zawody potraktowali  bardzo poważnie i pokonali Corimp 9:2. Mecz był bardzo wyrównany, zwycięstwo Stalexu wysokie , ale o końcowym wyniku zadecydowały ostatnie minuty spotkania. Pomarańczowi , którzy w rundzie wiosennej przeżywają spore kłopoty kadrowe kolejny raz nie wytrzymali kondycyjnie. Sześciu zawodników nie jest w stanie walczyć na całego przez pełne 50 minut. Stalex po tym zwycięstwie potrzebuje jedynie punktu by swobodnie utrzymać  się w lidze.

Stalex:M.Turek x4,F.Żurawski x3,Ł.Wieczorek,K.Hernet,

Corimp:A.Tomczak, J.Fifelski

VOLTASTAL - Vintore Najlepsze Upominki 18:3 ( 9:1)

Mistrzowie nie mają litości. W pojedynku z Vintore strzelili aż 18 bramek i planowo do swojego konta dopisali  trzy punkty. VOLTASTAL śrubuje kolejne rekordy i pokazuje jak  poważnie traktuje rozgrywki. W spotkaniu z Vintore nawet przy wysokim prowadzeniu zawodnicy wzajemnie się mobilizowali do jeszcze lepszej gry, profesjonalizm godny naśladownia. Vintore Najlepsze Upominki po tej porażce jest już jedną nogą w lidze B. Podopieczni Artura Jaszczerskiego mają jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie ale będzie o to niezwykle ciężko.

VOLTASTAL: P.Kanik x6, M.Zużydło x6,T.Ejankowski x2,M.Nawrot x2,D.Jaszczerski,W.Konwiński,

Vintore Najlepsze Upominki : T.Stachowicz x2,M.Kłaczański,

FIT-MAX – Daw-France/Eko-Tynk 3:3(3:2)

W zeszłym tygodniu FIT-MAX w Pucharze Ligi rozgromił grających w mocno rezerwowym składzie Francuzów 8:1. Wczorajszy pojedynek  miał być zatem okazją do rewanżu. Daw-France pierwsze minuty zupełnie przespało. FIT -MAX  po 10  prowadził już 3:0 i wydawało się ,ze ma patent na podopiecznych Dawida Frątczaka. Stracone gole zmobilizowały jednak Francuzów , którzy do przerwy przegrywali tylko jednym golem. Druga połowa to istna wymiana ciosów. Bramkarze obu ekip mieli pełne ręce roboty. Bohaterem spotkania został Damian Niemczyk- golkiper  FIT-MAXu przez całe zawody spisywał się znakomicie , a w końcówce meczu wybronił kilka sytuacji sam na sam z napastnikami rywala. Po bardzo dobrym meczu FIT-MAX zremisował z Daw-France/Eko-Tynk 3:3.

FIT-MAX: A.Senkowski x2,M.Smerliński,

Daw-France/Eko-Tynk: D.Frątczak x2, T.Pazderski,

Liga B

RT-Plast – KRIVPOL Victoria Białe Błota 3:11(1:5)

Nie odpuszczają walki o tytuł ligi B  zawodnicy z Białych Błot. W pojedynku z RT-Plastem odnieśli pewne zwycięstwo 11:3 i już czekają na najważniejsze pojedynki z redcoon.pl i MOVE /Sport Factory. Ekipa Łukasza Pawlikowskiego to prawdziwa rewelacja Ligi B i jeżeli wygra do końca wszystkie swoje mecze , to może sprawić miłą niespodziankę swoim sympatykom. Bohaterami w meczu z RT-Plastem byli Mateusz Trepkowski i  Michał Janiszewski którzy strzelili 9 z 11 goli dla swojego zespołu.

RT-Plast:D.Giża x2, K.Donarski,

KRIVPOL Victoria Białe Błota: M.Trepkowski x5,M.Janiszewski x4,D.Duczmal x2,