21 PAź 2019

Siódma kolejka za nami! Stalwit lepszy od SPX.

Zapraszamy do podsumowania siódmej zaległej kolejki Bydgoszcz Extraliga.pl

FUTURE OF THE VOIP – FUNTAZJA VICTORIA BIAŁE BŁOTA 0:21 (0:8)

Jeśli „future” oznacza przyszłość to to dla zespołu gospodarzy nie maluje się w różowych barwach. 0:21...
Nominalny napastnik Kryspin Maroszczyk wystąpił wczoraj jako golkiper i walili w niego jak w Brzęczka od pierwszego dnia po nominacji. Zabrakło go z przodu, bo w najwyższej formie zawsze sieje postrach w szeregach defensywnych przeciwników. Funtazja urządziła sobie wczoraj strzelaninę jak w „M jak Miłość”. Byli wczoraj jak animatorzy na imprezie okolicznościowej. Jakby któryś z zawodników miał urodziny to byłyby niezapomniane. Wczoraj Deliński, Krupa, Lewandowski oraz Michalski nie mieli litości. Zespół FOTV jest silny, ale pod warunkiem, że na meczu pojawią się pełną kadrą. A to rzadko się ostatnio zdarza…

SERVI.PL REKLAMY – WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE 10:5 ( 6:1)

Drużyna Servi jest tak bezczelna, że nawet grając w pięciu nie mają litości dla przeciwników.

WZL po ostatnim zwycięstwie rozczarował w pierwszej połowie i ciężko było im odrobić straty mimo że w drugiej części spotkania zaprezentował się o niebo lepiej. Świetne spotkanie rozegrał pan Jacek Zagórski.

Profesjonalista, autorytet na boisku i po za nim. Człowiek który kocha piłkę a ona jego. Mistrz gry głową, niezastąpiony w defensywie, jak trzeba dyrygent zespołu. A trzeba było dyrygować pod nieobecność innych liderów zespołu. W niedzielny wieczór był jak Charles Dutoit prowadzący fantastyczną orkiestrę Royal Philharmonic Orchestra w strojach Servi. Strzelec pięciu bramek. MVP spotkania.

Zespół gości ma potencjał, ale są rozkojarzeni w defensywie. Jeśli potrzeba skonsolidować zespół oraz poprawić atmosferę to nasi partnerzy „Seta Disco” oraz „Elixir Bydgoszcz” są zawsze zwarci i gotowi na wizytę każdego zespołu.

VOIP24SKLEP.PL – RAFMONT 10:7 (3:4)

Na stronie VOIP24SKLEP.PL:
-Widzisz już oczyma wyobraźni, jak bardzo bezprzewodowy system komunikacji ułatwi pracę Twojego zespołu? W pierwszej połowie nie było widać połączenia w szeregach VOIP.
W drugiej jak się połączyli to klękajcie narody. Drugie dwadzieścia pięć minut to odrobienie strat, wyjście na prowadzenie oraz spokojnie dowiezienie zwycięstwa do końca. Rafmont w tym meczu wyglądał bardzo solidnie, ale drużyna gospodarzy to marka na naszym podwórku. Zespół który w zeszłej kolejce nie miał litości dla Stalwitu.

RKS MDD – MAO BRAKOWAO F.C 12:5 (7:1)

Istnieje życie bez Bilskiego. Ciężar zdobywania bramek wziął wczoraj na siebie Michał Janiszewski, zdobywca czterech goli. Dwie bramki dołożyli Adrian Nowak oraz Artur Gajewski były bramkarz bydgoskiego Zawiszy. Można sobie radzić w polu? Mao Brakowao, a zespół gości rozpocząłby zawody w regulaminowej liczbie graczy. Na pochwałę zasługuję fakt, że rywali zachowali się fair-play i na boisku rywalizowali tą samą ilością graczy co przeciwnik. Bramka oraz trzy asysty Sebastiana Zielińskiego to było za mało na zespół RKS MDD.

SPX FLOW BYDGOSZCZ- STALWIT 3:6 (1:2)

Mecz wywoływał ogromne emocje i było widać również poza boiskiem gdzie zebrali się przedstawiciele innych zespołów, żeby być świadkiem hitu sezonu „jesień” 2019. Pełną pulę zgarnął zespół Stalwitu. Świetna dyspozycja Tomasza Rogóża w niedzielnym spotkaniu sprawia, że zespół gości rozsiada się w tabeli na fotelu lidera i ciężko będzie go już strącić. Organizatorzy Extraliga.pl przepraszają za nadszarpane nerwy opiekuna zespołu Stalwit- Przemysława Czajki za podyktowanie rzutu rożnego przez arbitra spotkania na początku spotkania ;) Gratulujemy ważnego zwycięstwa.