25 CZE 2019

Podsumowanie dnia: poniedziałek, 24 czerwca – FC twoidoradcy.eu wygrywają dwa mecze z rzędu!

Liga B

FC twoidoradcy.eu 5:3 RK 10

W poniedziałkowy wieczór naprzeciw siebie stanęły ekipy FC twoidoradcy.eu i RK 10. Mecz lepiej rozpoczęli ci pierwsi wychodząc na prowadzenie już w czwartej minucie za sprawą Krzysztofa Kobusa. RK 10 wyrównało w trzynastej minucie po golu Michała Kawalerskiego. Na ponowne prowadzenie doradców wyprowadził Wojciech Bandosz (18') jednak już trzy minuty później znów mieliśmy remis- tym razem na listę strzelców wpisał się Dawid Libera (21'). Wynik 2:2 utrzymał się już do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron siłą przeważającą byli FC twoidoradcy.eu. Wpływ na to z pewnością miała również czerwona kartka dla Dominika Suchowskiego, która skutkowała osłabieniem dla RK 10. Zespół Kryspina Maroszczyka wbił swoim rywalom trzy bramki z rzędu (K. Kobus – 39'; M. Szmelc 41', 52'). RK 10 odpowiedziało dopiero w pięćdziesiątej ósmej minucie gry, jednak gol Jakuba Zawadzkiego pozwolił im jedynie na zmniejszenie wyników porażki i ostatecznie ustalił wynik spotkania na 5:3

Piłkarz meczu: Mikołaj Szmelc (FC twoidoradcy.eu)

FC twoidoradcy.eu 5:4 Epi-Vimagco

Gra dwóch meczów z rzędu w upale jaki ostatnio panuje w naszym kraju nie jest sprawą łatwą jednak jak się okazało inaczej było w przypadku zespołu FC twoidoradcy.eu. Ekipa ta mimo, że chwilę wcześniej ograła wyżej notowanego rywala lepsza okazała się także w następnym spotkaniu. Tym razem w pokonanym polu zostawiając Epi-Vimagco. Pierwsza połowa co prawda zgodnie z przypuszczeniami padła łupem zespołu, który nie miał w nogach trudów rozgrywanego chwilę wcześniej meczu. Gole dla Epi-Vimagco strzelali kolejno Marcin Domek (2'), Krzysztof Kasprzyk (6') oraz Patryk Jenczewski (41'). Jedyną bramkę dla FC twoidoracy.eu w tej części spotkania zdobył Bartosz Kropidłowski (22'). Po przerwie obraz gry uległ jednak całkowitej zmianie. Tę połowę lepiej rozpoczął zespół Kryspina Maroszczyka, bowiem już minutę po wznowieniu spotkania piłkę w siatce rywali umieścił Szymon Markiericz. Pięć minut później mieliśmy już remis bowiem gola zdobył Krzysztof Kobus. Choć Epi- Vimagco odzyskało jeszcze prowadzanie w tym spotkaniu po trafieniu Patryka Jenczewskiego w czterdziestej pierwszej minucie gry, jednak było to już wszystko na co stać było tego dnia zespół kierowany przez Damiana Kubata. Kolejne trafienia zaliczała już tylko ekipa FC twoidoradcy.eu. Najpierw do ponownego remisu doprowadził Mikołaj Szmelc (44'), zaś na trzy minuty przed końcowym gwizdkiem gola na wagę trzech punktów zdobył Szymon Markiewicz, dla którego było to już drugie trafienie w tym meczu. Ostatecznie mecz toczony w trudnych warunkach atmosferycznych zakończył się wynikiem 5:4.

Piłkarz meczu: Szymon Markiewicz (FC twoidoradcy.eu)

MAO BRAKOWAO F.C. 0:3 FC PORTKI

Spotkanie rozstrzygnięte walkowerem dla drużyny FC PORTKI w związku z nieprzystąpieniem MAO BRAKOWAO F.C do meczu.