17 CZE 2019

Podsumowanie dnia: niedziela, 16 czerwca – TIMON-TRANS ogrywa PLEX-FORM!

Liga B

FC twoidoradcy.eu 0:3 FC PORTKI

Spotkanie rozstrzygnięte walkowerem dla drużyny FC PORTKI w związku z nieprzystąpieniem FC twoidoradcy.eu do meczu.

PLEX-FORM 3:8 TIMON-TRANS

PLEX-FORM notuje drugą porażkę w tym sezonie. W niedzielne popołudnie w pokonanym polu zostawiła ich ekipa TIMON-TRANS. Co prawda mecz rozpoczął się dla PLEX-FORM'u zgodnie z palem ponieważ to on pierwszy wyszedł na prowadzenie po trafieniu Tomasz Ciupaka w ósmej minucie spotkania, jednak już chwilę później strzałem między nogami bramkarza wyrównał Łukasz Bliźnicki. Ten sam zawodnik dwie minuty później wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, a w dwudziestej drugiej mógł się już cieszyć ze skompletowanego hattricka. Chwilę później na 1:4 podwyższył Tymon Ruciński. Wynik pierwszej połowy na 1:5 golem tuż przed przerwą ustalił świetnie dysponowany tego dnia Bliźnicki. Po zmianie stron ponownie pierwszy bramkę zdobył PLEX-FORM. Jej autorem był wciąż walczący o koronę króla strzelców Eryk Swinton (38'). Na kolejne gole musieliśmy czekać aż do pięćdziesiątej czwartej minuty kiedy kiedy piłkę w siatce umieścił Marek Przybytkowski. Niewiele później następne dwa gole do swojego konta dopisał Łukasz Bliźnicki (56' i 58'). Rozmiary drugiej w tym sezonie porażki PLEX-FORM'u zmniejszył jeszcze na minutę przed końcem Mateusz Iżycki i mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 3:8.

Piłkarz meczu: Łukasz Bliźnicki (TIMON-TRANS)