10 MAJ 2019

Podsumowanie dnia: czwartek, 9 maja – Pewne zwycięstwa faworytów

Liga A

Beds.pl 12:4 Peca Galaktyczni

Bedsi od samego początku byli drużyną przeważającą. Na prowadzenie wyszli już w czwartej minucie za sprawą Jakuba Klasło. Na parę minut przed końcem pierwszej części prowadzili już 5:0. Dopiero na dwie minuty przed przerwą Peca Galaktycznym udało się zdobyć kontaktowego gola. Jego autorem był Mirosław Cierzniakowski, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Po zmianie stron Bedsi nadal byli stroną dominującą. W tej części meczu zdobyli kolejne siedem trawień, podczas gdy Peca Galaktyczni tylko trzykrotnie pokonywali ich bramkarza i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Beds.pl aż 12:4.

Piłkarz meczu: Jakub Tykwiński (Beds.pl)

Liga B

Epi-Vimagco 1:15 PLEX-FORM

Wynik spotkania mówi chyba wszystko. PLEX-FORM od początku do końca spotkania dominował. Worek z bramkami już w trzeciej minucie gry otworzył Marcel Ndoloka-Mbezi. Jego koledzy z drużyny jeszcze przed przerwą dołożyli kolejne pięć trafień. Epi-Vimagco odpowiedziało tylko kontaktowym trafieniem Daniela Dyrdy, przez co do przermy mieliśmy wynik 1:6. Po zmianie stron obraz gry nie uległ większym zmianom. Co prawda w pierwszych minutach tej części gry Epi-Vimagco grało lepiej niż w pierwszej połowie jednak nie przełożyło się to na zdobycie przez nich bramki. Kolejne gole zdobywali za to zawodnicy PLEX-FORM i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:15.

Piłkarz meczu: Sebastian Murawski (PLEX-FORM)