07 MAJ 2019

Podsumowanie dnia: poniedziałek, 6 maja – voip24skep.pl wygrywa drugi dzień z rzędu!

Liga A

STALWIT 3:7 voip24skep.pl

Dwie połowy poniedziałkowego spotkania STALWIT'u z voip24skep.pl diametralnie się od siebie różniły. Pierwsza z nich toczyła się pod dyktando STALWIT'u, który do przerwy wyszedł na dwubramkowe prowadzenie po golach Damiana Lewandowskiego (10') i Dariusza Dąbrowskiego. Po zmianie stron mieliśmy natomiast do czynienia z bardzo skuteczną grą zawodników voip24skep.pl, którzy w dziesięć minut doprowadzili do wyrównania po trafieniach Daniela Katerli (36') oraz Łukasza Retlewskiego (40'). Ekipa Kryspina Maroszczyka nie miała jednak zamiaru na tym poprzestać i już siedem minut później prowadziła 5:2. strzelcami bramek byli kolejno Daniel Katerla (42'), Łukasz Retlewski (45') oraz Tomasz Prejs (47'). STALWIT odpowiedział w czterdziestej dziewiątej minucie golem Adriana Raszki, jednak było to już wszystko na co stać go było tego dnia. Voip24skep.pl zdobył jeszcze dwa trafienia (S. Spychała - 50' oraz D. Katerla - 57') i pewnie zwyciężyli7:2 dzięki czemu wciąż zachowuje szanse na obronę tytułu.

Piłkarz meczu: Daniel Katerla (voip24skep.pl)