06 MAJ 2019

Podsumowanie dnia, niedziela 5 maja – voip24skep.pl zachowuje szanse na obronę tytułu!

Liga A

voip24skep.pl 15:2 Peca Galaktyczni

Zaległy mecz 14 kolejki Ligi A obfitował w sporą liczbę bramek. Znakomita większość z nich była udziałem voip24skep.pl. Wynik spotkania otworzył w ósmej minucie gry Dawid Retlewski z voip24skep.pl. Kolejne sześć trafień również było autorstwa zawodników tego zespołu. Gole strzelali kolejno Szymon Spychała (14'), Tomasz Prejs (19' i 20') oraz Łukasz Retlewski (21', 24' i 30'). Do przerwy mieliśmy więc wynik 7:0. Po zmianie stron za odrabianie strat zabrała się drużyna Peca Galaktycznych. Sygnałem do tego była bramka autorstwa Mriosława Cierzniakowskiego, który z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce. Dwie minuty później padła kolejna bramka dla Peca Galaktycznych. Tym razem strzelcem był Maciej Jarzembowski. Niestety było to wszystko na co stać było tego dnia Peca Galaktycznych. Pozostałe bramki zdobywał już tylko voip24skep.pl. Ich autorami byli Dawid Retlewski (39'), Tomasz Prejs (42'), Łukasz Retlewski (46' i 58'), Adam Retlewski (48'), Albert Maciejewski (49' i 59') oraz Szymon Spychała (52'). Zwycięstwo pozwoliło voip24skep.pl na zachowanie szans na obronę tytułu sprzed roku.

Piłkarz meczu: Łukasz Retlewski (voip24skep.pl)

Liga B

SPX FLOW Poland B 9:5 FC twoidoradcy.eu

W niedzielne popołudnie SPX FLOW Poland B wzięło odwet za jesienną porażkę z FC twoidoradcy.eu i pewnie wygrało 9:5. Wynik meczu w szóstej minucie otworzył Ken Mutimora z SPX FLOW. Dwie minuty później do wyrównania doprowadził Szymon Markiewicz jednak kolejne trzy bramki (M. Kopicki 10', D. Muradyan 13' oraz D. Bobiński 14') zdobyte przez SPX FLOW pozwoli tej drużynie na przejęcie kontroli w tym meczu. Jeszcze przed przerwą różnica bramkowa dzieląca obie ekipy wzrosła i na zmianę stron zespoły schodziły przy stanie 6:2. Druga połowa meczu była już bardziej wyrównana. Oba zespoły strzeliły w niej po trzy bramki. Dla SPX FLOW Poland A strzelali Ken Mutimura (36') oraz David Muradyan (40' i 42'), zaś dla FC twoidoradcy.eu Krzysztof Kobus (38'), Michał Daniel (41') i Szymon Markiewicz (57'). Dorobek z pierwszej części spotkania pozwolił jednak spokojnie dowieźć SPX FLOW powadzenie do ostatniego gwizdka.

Piłkarz meczu: Ken Mutimura (SPX FLOW Poland B)