01 MAJ 2019

Podsumowanie dnia: wtorek, 30 kwietnia – PLEX-FORM wciąż niepokonany!

Liga B

Wojskowe Zaklady Lotnicze 1:13 PLEX-FORM

PLEX-FORM wciąż pozostaje drużyną niepokonaną. We wtorkowy wieczór na boisku przy ul. Kościuszki pewnie ograł Wojskowe Zakłady Lotnicze aż 13:1. Początek spotkania nie zapowiadał końcowego rezultatu. W pierwszym kwadransie nie oglądaliśmy bramek, a obie drużyny prezentowały bardzo wyrównany poziom. Niewiele lepiej prezentował się PLEX-FORM, jednak nie potrafił skutecznie wykorzystać swoich bramkowych okazji. Wynik meczu otworzył dopiero szesnastej minucie Eryk Swinton. Kolejne cztery trafienia również były udziałem PLEX-FORM’u. Gole zdobywali kolejno: Patryk Pluciński (21’), Eryk Swinton (23’24’) oraz Damian Zasada (30’). Wojskowe Zakłady Lotnicze mimo dwóch bardzo dobrych sytuacji w końcówce pierwszej połowy nie potrafiły pokonać bramkarza rywali i na zmianę stron zespoły schodziły przy stanie 5:0 dla PLEX-FORM. W drugiej części spotkania ponownie lepiej prezentował się aktualny lider Ligi B. Już w trzydziestej pierwszej minucie okazję na gola zamienił Paweł Łuczon. Pięć minut później kontaktową bramkę zdobył Artur Kmiećkowiak z Wojskowych Zakładów Lotniczych, jednak jak się później okazało było to jedyne trafienie tego zespołu. Kolejne bramki były już wyłącznie udziałem PLEX-FORM’u. Gole zdobywali: Michał Muranowski (38’), Eryk Swinton (41’, 46’ 51’ i 55’), Paweł Łuczon (59’) oraz Sebastian Murawski (60’). Po wtorkowym spotkaniu PLEX-FORM pozostaje niepokonany i umacnia się na pierwszym miejscu w tabeli.

Piłkarz meczu: Eryk Swinton (PLEX-FORM)