26 KWI 2019

Podsumowanie dnia: czwartek, 25 kwietnia – Wyrównany pojedynek FC PORTKI z FC twoidoradcy.eu!

Liga A

Beds.pl 3:0 Brygada

Spotkanie rozstrzygnięte walkowerem dla drużyny Future Transport w związku z nieprzystąpieniem The Penguins do meczu.

Liga B

FCPORTKI 10:9 FC twoidoradcy.eu

Na boisku przy ul. Kościuszki byliśmy świadkami bardzo wyrównanego pojedynku, którego wynik rozstrzygnął się dopiero w ostatnich minutach. Wynik meczu otworzył w trzeciej minucie Wojciech Bandosz z FC twoidoradcy.eu. Zespół ten nie cieszył się jednak długo z prowadzenia. Już minutę później do remisu doprowadził Jan Gołędowski. Kolejne bramki również były zdobyczą FC PORTEK, dla których strzelali Sebastian Bednarek (8’ i 16’) Jakub Kudzin (12’). Ich rywale odpowiedzieli jeszcze przed przerwą dwoma golami Wojciecha Bandosza, zmierzając dystans do przerwy do zaledwie jednej bramki. Krótko po zmianie stron zespół Kryspina Maroszczyka doprowadził do wyrównania za sprawą kolejnego trafienia świetnie dysponowanego tego dnia Bandosza. Na odpowiedź FC PORTEK nie trzeba było długo czekać. Już minutę później ponownie prowadzili po golu Daniela Gierko. Do ponownego wyrównania doprowadził Patryk Woźniak, jednak już po chwili FC PORTKI znów prowadziły. Strzelcem był tym razem Paweł Mądrzak. Trafienia Pawła Politkowskiego (41’) i Łukasza Rydzkowskiego (42’) pozwoliły FC PORTKOM na wydawałoby się bezpieczne prowadzenie, jednak z kolejnych pięciu bramek, które padały tylko jedna była autorstwa FC PORTEK (P. Mądrzak 51’) zaś pozostałe cztery FC twoidoradcy.eu (K. Maroszczyk 44’, W. Bandosz 48’ i 53’ oraz P. Woźniak 56’) i tak na kilka minut przed końcem meczu ponownie mieliśmy wynik remisowy. Tuż przed ostatnim gwizdkiem gola na wagę trzech punktów dla FC PORTEK zdobył Jakub Kudzin i spotkanie zakończyło się wynikiem 10:9.

Piłkarz meczu: Wojciech Bandosz (FC twoidoradcy.eu)