18 KWI 2019

Podsumowanie dnia: środa, 17 kwietnia – RKS MDD wygrywa kolejny mecz!

Liga B

RKS MDD 8:5 RK 10

Środowe spotkanie lepiej rozpoczęła ekipa RKS MDD, która już w szóstej minucie wyszła na prowadzenie po trafieniu Marcina Zielińskiego. RK 10 odpowiedział już po chwili trafieniami Piotra Libery (8’) i Kacpra Dziadonia (9’). RKS wyrównał w dziewiętnastej minucie  za sprawą Karola Bilskiego, a już niecałą minutę później prowadził po bramce Rafała Wierzbickiego. KR 10 szybko ponownie wyrównał jednak przed przerwą kolejnego gola zdobył dobrze dysponowany tego dnia Karol Bilski i na zmianę stron zespoły schodziły przy stanie 4:3. Druga połowa meczu wyraźnie należała do RKS MDD, który zdobył cztery kolejne bramki (Karol Bilski 49’ i 57’ oraz Jakub Szefka 50’ i 55’. RK 10 potrafiło w tym czasie odpowiedzieć jedynie dwoma trafieniami Michała Szczygła, więc mecz zakończył się drugim z rzędu zwycięstwem RKS MDD.

Piłkarz meczu: Karol Bilski (RKS MDD)