15 KWI 2019

Podsumowanie dnia: środa, 13 kwietnia - Szanona końcówka w meczu RK 10 z WZL oraz pogrom Pingwinów!

Liga B

RK 10 6:7 Wojskowe Zakłady Lotnicze

W czwartkowy wieczór byliśmy świadkami bardzo emocjonującego spotkania. Początkowe minuty nie zwiastowały wielkich emocji. Wojskowe Zakłady Lotnicze już po pierwszych trzynastu minutach WZL prowadziło 3:0. Chwile później kontaktowe trafienie dla RK 10 zdobył Michał Kawalerski. Więcej bramek w tej połowie już jednak nie uświadczyliśmy i na zmianę stron zespoły schodziły przy stanie 1:3. Po wznowieniu gry RK 10 szybko zmniejszyło stratę po kolejnym trafieniu Kawalerskiego. Wojskowe Zakłady Lotnicze odpowiedziały jednak bramkami Janusza Śligowskiego i Krystiana Witwickiego. W czterdziestej czwartej minucie dystans ponownie skrócił RK 10 doprowadzając do stanu 5:3 dla WZL. Wojskowe Zakłady Lotnicze na siedem minut przed końcem ponownie podwyższyły swoją przewagę po kolejnym golu Śligowskiego. Ostatnie pięć minut to jednak ogromna mobilizacja i wysoka skuteczność RK 10, które po trafieniach Michała Kawalerskiego, Bartosza Stempnia oraz Mateusza Dąbrowskiego doprowadziło do wyrównania. Kiedy wszyscy zgromadzeni na boisku przy ul. Gajowej byli już niemal pewni, iż mecz zakończy się podziałem punktów, gola dającego zwycięstwo dla WZL zdobył Damian Siewiert i spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 6:7.

Piłkarz meczu: Michał Kawalerski (RK 10)

TIMON-TRANS 12:0 The Penguins

TIMON-TRANS bez najmniejszego problemu pokonał The Pengiuns. Ostatnia w tabeli drużyna tylko przez nieco ponad dziesięć minut stawiała opór wyżej notowanemu rywalowi. Kolejne minuty upływały pod znakiem trafień TIMON-TRANS, który jeszcze przed przerwą zdobył pięć bramek nie tracąc ani jednej. Po zmianie stron dołożyli kolejne siedem trafień, a ich bramkarz dalej utrzymał czyste konto w związku z czym mecz zakończył się wysoką porażką Pingwinów 0:12.

Piłkarz meczu: Marek Przybytkowski (TIMON-TRANS)