10 KWI 2019

Podsumowanie dnia: poniedziałek, 8 kwietnia - Pewne zwycięstwa faworytów w Lidze A

Liga A

Beds.pl 2:4 SPX FLOW Poland A

W zaległym spotkaniu 13 kolejki Ligi A Beds.pl uległ ekipie SPX FLOW Poland A. Zespół Marcina Gruszczyńskiego zdobył bramkę już w pierszej akcji meczu, a autorem trafienia był Bartłomiej Roszak. Na 2:0 podwyższył nowy nabytek SPX Oleksandr Ovsiak. W którkim odstępie czasu kolejne dwa trafienia zaliczył Bartłomiej Roszak i zrobiło się 4:0. Beds.pl udało się tuż przed przerwą złapać kontakt za sprawą gola Jakuba Cieszyńskiego. Po zmianie stron SPX FLOW Poland A mając bezpieczną zaliczkę bramkową z pierwszej połowy spokojnie kontrolowało grę pozwalając rywalom na zdobycie tylko jednej bramki w efekcie czego mecz zakończył się porażką Beds.pl 2:4.

Piłkarz meczu: Bartłomiej Roszak (SPX FLOW Poland A)

STALWIT 11:5 SERVI.PL Reklamy

STALWIT odniósł kolejne zwycięstwo z rzędu. Tym razem w pokonanym polu zostawił drużynę SERVI.PL Reklamy. Zwycięski zespół nie pozostawił rywalom złudzeń, która z ekip jest tą lepszą i już do przerwy zaaplikował im pięć bramek, nie tracąc przy tym żadnej. Mając już mecz pod kontrolą piłkarze STALWITU pozwolili co prawda w drugiej połowie SERVI na zdobycie pięciu bramek, jednak sami zaliczyli o jedno trafienie więcej i pewnie zwyciężyli 11:5.

Piłkarz meczu: Dariusz Dąbrowski (STALWIT)