10 KWI 2019

Podsumowanie dnia: niedziela, 7 kwietnia - Weekend z Ligą B

Liga B

Future Transport 9:2 Epi-Vimagco

W samo południe na boisku przy ul. Gajowej zmierzyły się ekipy Future Transport i Epi-Vimagco. Strzelanie w tym spotkaniu rozpoczęła  drużyna Epi-Vimagco, która po trafieniu Daniela Dyry wyszła na prowadzenie. Kolejne minuty to jednak dominacja zespołu Future Transport, który zapakował swoim przeciwnikom do przerwy aż pięć bramek i pierwsza połowę kończył z pewnym prowadzeniem 5:1. Druga odsłona meczu miała bardzo podobny przebieg. Ponownie pierwsi z bramki cieszyli się zawodnicy Epi-Vimagco jednak w dalszej części spotkania gole zdobywała już tylko drużyna Szymona Mikulskiego i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Future Transport aż 9:2.

Piłkarz meczu: Sasha Chobotar (Future Transport)

RK 10 7:5 KONTPOL

RK 10 przerwało zwycięską passę KONTPOL’u. Zwycięska drużyna na prowadzenie wyszła już w 8 minucie za sprawą trafienia Michała Kawalerskiego. Pięć minut później na 2:0 podwyższył Michał Szczygieł. Przy takim też wyniku zespoły udały się na zmianę stron. Po przerwie ekipie KONTOPOL’u udało się doprowadzić do wyrównania za sprawą trafień Patryka Jóźwiaka i Kamila Piotreka. O końcowym rezultacie przesądził ostatni kwadrans spotkania, w którym RK 10 zdobyło aż pięciu bramek podczas, gdy ich przeciwników stać było jedynie na strzelenie trzech goli  w wyniku czego mecz zakończył się przy stanie 7:5.

Piłkarz meczu: Kacper Działoń (RK 10)

FC PORTKI 7:3 MAO BRAKOWAO F.C.

Po 11 kolejkach zespół MAO BRAKOWAO F.C. stracił tytuł jedynej niepokonanej drużyny Ligi B w sezonie 2018/2019. Początek meczu z ekipą FC PORORTKI pozwalał MAO mieć nadzieje na podtrzymanie dobrej passy. Pierwsze 20 minut tego pojedynku upłynęło na wyrównanej grze obu ekip, z których żadna nie potrafiła pokonać bramkarza rywali. Wynik meczu otworzył się dopiero w dwudziestej czwartej minucie za sprawą trafienia Michała Kodranca z MAO BRAKOWAO F.C. Ekipa Sebastiana Zielińskiego nie cieszyła się jednak długo z prowadzenia ponieważ już trzy minuty później stan meczu wyrównał  Paweł Politkowski. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza odsłona meczu. Po zmianie stron przewagę zyskały FC PORTKI, które też skuteczniej wykorzystywało stworzone przez siebie okazje. Na 6 zdobytych przez nie bramek MAO odpowiedziało jedynie dwoma trafieniami i mecz zakończył się ostatecznie pewnym zwycięstwem drużyny FC PORTKI 7:3.

Piłkarz meczu: Wiktor Borowczak (FC PORTKI)