20 MAR 2019

Podsumowanie dnia: poniedziałek, 17 marca - Pewne zwycięstwo FC PORTKI z Epi-Vimagco

Liga B

FC PORTKI 12:3 Epi-Vimagco

Gra dwa dni z rzędu nie odbiła się negatywnie na postawie zawodników FC PORTKI. Po trudach niedzielnego przegranego 1:5 spotkaniu z RK 10 nie było widać ani śladu. W meczu z Epi-Vimagco zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i pewnie pokonała niżej notowanego rywala. Co prawda pierwsza połowa była stosunkowo wyrównana (stan meczu po pierwszej połowie to 3:1), jednak  druga odsłona to już wyraźna dominacja FC PORTEK, które strzeliły w niej a 9 bramek (D. Słomiński 31’; P. Politkowski 33’; J.Niewadzisz 37’, 39’, 53’; J. Kudzin 38’ 49’; W. Borowczak 50’ oraz P. Mądrzak 54’). Epi -Vimagco stać było jednie na zdobycie dwóch trafień autorstwa M. Domka i D. Dryli. Trzy punktowa zaliczka pozwoliła FC PORTKOM na ponowne wskoczenie na trzecie miejsce w Lidze B.

Piłkarz meczu: Paweł Politkowski (FC PORTKI)