18 MAR 2019

Podsumowanie dnia: niedziela, 17 marca

Liga A

Brygada 2:11 City Parking Group S.A.

Rundę rewanżową Brygada rozpoczęła od porażki z ekipą City Parking Group S.A. Początek meczu zapowiadał wyrównany pojedynek. Pierwsza na prowadzenie wyszła ekipa Brygady po golu Remigusza Frydrych już w 3 minucie. City Parking Group S.A odpowiedziało bramkami Radosława Żużydło i Sebastiana Błaszaka. Wynik 1:3 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga część meczu to dominacja strzelecka drużyny City Parking Group S.A, która zaaplikowała rywalom aż 8 bramek. Brygada zdołała odpowiedzieć jedynie trafieniem Mateusza Cichego. Mecz zakończył się wic wysoką porażką Brygady 2:11.

Piłkarz meczu: Tomasz Ejankowski (City Parking S.A.)

Liga B

FC PORTKI 1:5 RK 10

FC PORTKI rozpoczęło wiosnę od pierwszej porażki w sezonie. Mecz z RK 10 był wyrównany jednak zdecydowanie lepszą skuteczność zaprezentowała 5 drużyna ubiegłego sezonu. Na 5 bramek RK 10 (Bartosz Stempień x 3, Adam Strzeszewski x 1, Michał Kawalerski x 1) FC PORTKI odpowiedziało jednie honorowym trafieniem Patryka Mądrzaka. Po spotkaniu FC FORTKI spadły na 4 miejsce w tabeli, zaś ekipa RK 10 zanotowała awans o jedną pozycję.

Piłkarz meczu: Bartosz Stempień

MAO BRAKOWAO 3:3 PLEX-FORM

Mecz  zapowiadany jako hit kolejki nie rozczarował. Pojedynek obfitował w dużą liczbę sytuacji dla każdej ze stron. Spotkanie lepiej zaczęła drużyna MAO BRAKOWAO, która już w 2 minucie wyszła na prowadzenie za sprawą Rafałą Burdy. PLEX-FORM odpowiedział w 18 minucie golem Patryka Plucińskiego i na przerwę drużyny schodziły przy stanie 1:1.  Także drugą odsłonę spotkania lepiej zaczęła rozpoczęła drużyna MAO, która po dwóch trafienia Artura Krefta oskoczyła rywalom. PLEX-FORM walczył jednak, do końca co pozwoliło im wyrównać tuż przed końcem meczu. Podział punktów sprawił, iż MAO BRAKOWAO przerwało swoją passę 7 kolejnych zwycięstw, jednak jedno oczko zdobyte w tym meczu pozwoliło im zachować pozycję lidera Ligi B. PLEX-FORM awansował na trzecią lokatę.

Piłkarz meczu: Artur Kreft