13 MAR 2019

Podsumowanie dnia: wtorek, 12 marca

Liga A

NOVUMPLAST Bydgoszcz 5:2 voip24sklep.pl

Po intensywnym extraligowym poniedziałku, we wtorek mogliśmy zobaczyć tylko jedno spotkanie, ale za to jakie! Na boisku przy ul. Kościuszki naprzeciwko siebie stanęły drużyny ubiegłorocznego mistrza i wicemistrza Ligi A, czyli ekipy voip24sklep.pl oraz NOVUMPLAST Bydgoszcz. Spotkanie zapowiadane jako hit tygodnia nie rozczarowało. Wynik meczu otworzył w 8 minucie Mateusz Korecki z voip24sklep.pl. Ubiegłoroczny zwycięzca Ligi podwyższył prowadzenie po 6 minutach za sprawą gola Michała Majchrzaka. Jeszcze przed przerwa mogliśmy obejrzeć dwa kolejne gole tym razem w wykonaniu  drużyny NOVUMPLAST Bydgoszcz także na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 2:2. Drugą połowę meczu lepiej rozpoczął zespół  Kryspina Moszczyka, który tuż po przerwie odzyskał prowadzenie za sprawą Szymona Spychały. W 42 minucie spotkania ponownego wyrównania doprowadził bardzo dobrze dysponowany tego dnia Marcin napierała. W kolejnych minutach mogliśmy obserwować bardzo wyrównany pojedynek, jednak dwa gole Krystiana Bleja  zwapniły trzy punkty drużynie NOVUMPLAST Bydgoszcz.

Piłkarz meczu: Marcin Napierała (NOVUMPLAST Bydgoszcz)