Wybierz ligę

Aktualności

12 MAR 2019

Podsumowanie dnia: poniedziałek, 11 marca

Posumowanie dnia: poniedziałek, 11 marca

 

Liga A

Husaria Bydgoszcz 2:4 SPX FLOW Poland A

Zgodnie z przewidywaniami trzy punkty padły łupem ekipy SPX FLOW Poland A. Debiutująca w rozgrywkach drużyna Husarii przystąpiła jednak do tego meczu bez kompleksów i pomimo, iż do przerwy przerywała 0:2 w drugiej części meczu potrafiła doprowadzić do wyrównania, jednak bramki Tomasza Taraski i Macieja Kwiatkowskiego odarły ich z marzeń o korzystnym wyniku. Zwycięstwo pozwoliło SPX FLOW Poland A na objęcie pozycji lidera w ligowej tabeli.

 Piłkarz meczu -  Lesza Szczasnyj (Husaria Bydgoszcz)

 

SERVI.PL Reklamy 2:10 Beds.pl

Zgodnie z przewidywaniami mecz układał się pod dyktando Beds.pl. Szybko strzelone dwie pierwsze bramki pozwoliły na kontrolowanie gry przez pozostałą część spotkania. Końcowy wynik 10:2 w pełni odzwierciedla sytuację w tabeli obu ekip. Drużyna Beds.pl potwierdza swoje medalowe aspiracje i najprawdopodobniej do samego końca będzie liczyć się w walce o mistrzostwo Ligi A, natomiast SERVI.PL będzie musiało bronić się przed spadkiem do Ligi B.

Piłkarz meczu: Bartosz Zwierzchowski (Beds.pl) 

 

Liga B

 

RKS MDD Bydgoszcz 8:0 Epi- Vimangco

Co tu dużo mówić pewne zwycięstwo RKS MDD Bydgoszcz. Wynik 8:0 jednoznacznie pokazuje kto był lepszą drużyną. Defensorzy RKS MDD potwierdzili, że należą do jednych  z najlepszych w lidze i nie pozwolili drużynie Epi-Vimango na zdobycie choćby honorowego trafienia. Trzy punkty w pierwszym wiosennym meczu pozwoliły zwycięzcom na awans na pozycję lidera Ligi B, którą zajmować będą przynajmniej do najbliższej niedzieli kiedy MAO BRAKOWAO F.C. zmierzy się z  drużyna PLEX-FORM.

Piłkarz meczu – Marcin Zieliński (KRKS MDD Bydgoszcz)

 

FC twoidoradcy.eu 5:15 TIMON-TRANS

Ten mecz to istny festiwal bramek. Wynik otworzył co prawda Daniel Karczewski z FC twoidoradcy.eu. jednak później inicjatywa należała zdecydowanie do ekipy TIMON-TRANS. Świetnie dysponowani tego dnia byli szczególnie Grzegorz Przybyszewski (5 bramek, 2 asysty) oraz Łukasz Bliźnicki (3 bramki, 2 asysty).

Piłkarz meczu – Grzegorz Przybyszewski (TIMON-TRANS)

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto