Wybierz ligę

Aktualności

01 LIS 2018

Nominacje do nagrody zawodnika miesiąca - liga B!

Dylan Wozniczka (Future Transport) – Śmiało można stwierdzić iż jest głównym motorem napędowym swojej drużyny. Nowy nabytek „Transportowych” fantastycznie wpasował się w drużynę. W 3 spotkaniach zdobyła aż 10 bramek oraz 3 asysty. Te liczby tylko potwierdzają jego fenomenalną dyspozycję. Wraz z boiskowym partnerem Noelem, nie raz siali popłoch w szeregach defensywnych rywali.

Noel Moncanda (Future Transport) – Kolejny z nowych zawodników w drużynie. Zdobyć w 3 spotkaniach 11 bramek oraz 1 asystę to nie lada wyzwania, a Noel dopiero się rozkręca! Świetnie radzi sobie ofensywie swojego zespołu, w duecie ze swoim kolegą z drużyny Dylanem, są po prostu nie do zatrzymania.

Karol Bilski (RKS MDD) – Najbardziej doświadczony zawodnik spośród nominowanych. Nie wszyscy wiedzą że grał nawet w piłkarskiej Ekstraklasie – najwyższym poziomie rozgrywkowym w naszym kraju. Doświadczenie zdobyte przez lata na boisku, z powodzeniem wykorzystuje w lidze. Naszym zdaniem najlepszy ruch transferowy RKS MDD. W 3 spotkaniach zdobył aż 10 bramek oraz 6 asyst, co tylko potwierdza jak ważnym ogniwem w drużynie jest Karol. W zacietym spotkaniu z WZL jego bramka dosłownie w ostatniej sekundzie, przesądziła o zwycięstwie jego drużyny!

Artur Kreft (Mao Brakowao) – Artur wzmocnił Mao Brakowao w tym sezonie. Świetnie radzi sobie w defensywie. W 3 meczach zdobył 6 bramek oraz 2 asysty co również pokazuje że w ofensywie radzi sobie również świetnie. W krótkim czasie stał się jednym z podstawowych ogniw swojej drużyny, a jego występy zawsze miały duży wpływ na zwycięstwa Mao w tej rundzie.

Michał Czarniak (FC Twoidoradcy) – Początek tego sezonu jest dla niego wyśmienity! W 3 spotkaniach wrześniowych zdobył aż 10 bramek oraz 4 asysty. Zwyżka jego formy mocno odbija się na dobrej dyspozycji całej drużyny. Jeden z podstawowych filarów drużyny, lis pola karnego.

Bartek Stempień (RK 10) – Nowy zawodnik w szeregach „Kryminalnych” już w pierwszych meczach udowodnił swoją wartość w drużynie. W pierwszych 3 meczach zdobył 8 trafień oraz 1 asystę, przewodząc swojej drużynie. Bardzo wartościowe wzmocnienie, zarówno w defensywie zespołu jak i ofensywie. Mało jest zawodników, którzy są w stanie zatrzymać rozpędzonego Bartka z piłką. 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto