Wybierz ligę

Aktualności

30 PAź 2018

Szóstka 6 kolejki ligi A!

Bramkarz: Mateusz Widziński (Beds.pl) W pojedynku z Pecą Galaktyczni, który był jednym z przełomowych starć dla Beds.pl radził sobie bardzo dobrze. Nie raz ratował kolegów z opresji, a dzięki jego dobrej postawie rywale mieli bardzo trudne zadanie by go pokonać! Finalnie udało im się wygrać 8:4.

Obrońca: Patryk Podolski (SPX FLOW Poland A)Mimo iż pokonali wysoko Brygadę 10:3, wcale nie był to łatwy pojedynek. Patryk był jednym z głównych powodów, dzięki którym udało im się pokonać niewygodnego rywala. Trzon defensywy SPX oraz jeden z głównych filarów drużyny, dodatkowo ustrzelił hat-tricka oraz zanotował trzy asysty! Po raz kolejny dzięki świetnemu występowi zapewnił sobie miejsce w naszym zestawieniu!

Obrońca: Mateusz Gierlicki (Peca Galaktyczni) Ciężko wybrać tylko jedną pozycję dla Mateusza, gdyż potrafi poradzić sobie dosłownie na każdej z nich. W pojedynku z Beds.pl dawał z siebie wszystko, co z resztą widać po liście strzelców. Mimo bardzo dobrej dyspozycji Mateusza Widzińskiego, udało mu się go pokonać aż cztery razy!

Pomocnik: Marcin Napierała (NOVUMPLAST) Wraz z kolegami z NOVUMPLAST zafundował IzolBydowi prawdziwy pogrom! Zwyciężyli aż 17:3, a Marcin zanotował w tym meczu aż pięć asyst i dwa trafienia. Swoim dobrym występem, podtrzymuję świetną dyspozycje, która trwa już od poprzedniego sezonu!

Napastnik: Bartosz Zwierzchowski (Beds.pl) Już drugi raz z rzędu Bartek znalazł się na miejscu podstawowego napastnika w naszym zestawieniu. Nie ma w tym najmniejszego przypadku, po raz kolejny zaliczył bardzo dobry występ. W pojedynku z Pecą zdobył hat-tricka i znów mocno przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny!

Napastnik: Krystian Bleja (NOVUMPALST) Można już powiedzieć że Krystian to stały bywalec naszego zestawienia. W pojedynku z IzolBydem zdobył UWAGA aż osiem bramek oraz dwie asysty. Dzięki takiemu wynikowi umocnił swoje prowadzenie w klasyfikacji najlepszego strzelca. Nic więcej nie musimy dodawać…

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto