03 PAź 2018

Voip24sklep.pl zwycięża po ciężkim meczu, STALWIT gromi IzolByd 19:6!

Brygada 1:3 voip24sklep.pl

Brygada notuje dobry start sezonu i zwycięża dwa z trzech rozegranych pojedynków. Wczoraj zmierzyła się z Voipem, który w ostatnim pojedynku uległ z rewelacyjnie spisującym się SPX FLOW Poland A! Jak potoczył się ten mecz?

Zawodnicy Brygady stawili się w licznym składzie, ostatnie zwycięstwa podziałały motywująco na ich zespół. Piłkarz Voipu również zjawili się w dość szerokiej kadrze. Na trafienia w tym pojedynku nie musieliśmy czekać zbyt długo, wynik w ‘6 minucie otworzył Mateusz Korecki. Mimo szybkiego wyjścia na prowadzenie, w meczu nie oglądaliśmy dużo bramek. Pierwsza połowa to zacięta walka o każdą piłkę. Wraz z przebiegiem spotkania mecz stawał się coraz bardziej zacięty oraz ostry. Brygada nie zamierzała stracić punktów w tym spotkaniu. Pierwsza połowa skończyła się prowadzeniem Voipu zaledwie jedną bramką. Po rozpoczęciu drugiej części meczu Brygadzie szybko udało się trafić bramkę wyrównującą , autorem bramki najlepszy strzelec w drużynie  -Mateusz Piórkowski. Odpowiedź rywali była jednak bardzo szybka! Niespełna 3 minuty później po raz kolejny wyszli na prowadzenie, bramkę zdobył Michał Lewandowski. Przez resztę spotkania byliśmy świadkami zaciętej walki, nie były to jednak najpiękniejsze zawody w wykonaniu obu ekip. W samej końcówce spotkania wynik ustabilizował Mateusz Korecki, zapewniając swojej drużynie wygraną w tym pojedynku. Brygada mimo porażki nawiązała walkę z silną drużyną voipu, za co należy im się pochwała. Jest to kolejne spotkanie, którym udowadniają że o punkty powalczą z każdą drużyną. Gra Voipu nie cieszy jak w poprzednim sezonie, mimo zwycięstwa jest sporo rzeczy do poprawy. Jeśli myślą o obronieniu tytułu, muszą wziąć się ostro w garść!

W takim meczu ciężko jest wskazać najbardziej wyróżniającego się gracza. Stawiamy na Mateusza Koreckiego, jego dwa trafienia zapewniły zwycięstwo swojej drużynie.

Brygada: M. Piórkowski
voip24sklep.pl: M. Korecki x2, M. Lewandowski

IzolByd 6:19 STALWIT

W swoim ostatnim pojedynku IzolByd w samej końcówce doprowadził do remisu z Peca Galaktyczni. Dzięki takiemu wynikowi udało im się zdobyć pierwsze ligowe punkty! Podejmowali w tej kolejce STALWIT, który w swoim ostatnim meczu wyszedł z tarapatów z City Parking Group! Co ciekawego wydarzyło się w tym pojedynku?

IzolByd po raz kolejny stawia się w bardzo okrojonej kadrze, natomiast STALWIT klasycznie w optymalnym składzie. Stalowi szybko wyszli na prowadzenie, już w pierwszej minucie w dość szczęśliwych okolicznościach bramkę zdobył Dariusz Dąbrowski. Mimo mało licznego składu, IzolByd starał się nawiązać walkę z rywalem, i do ’15 minuty radzili sobie nieźle. Przegrywali już 4:2 lecz nie odpuszczali. W momencie gdy ich rywale konsekwentnie zaczęli zdobywać kolejne trafienia, mecz stał się bardzo jednostronnym widowiskiem. Wynik 19:6 idealnie odzwierciedla przewagę jaką STALWIT miał w tym spotkaniu. Trzeba wspomnieć iż jest to najmniejszy wymiar kary dla IzolBydu, gdyż ich rywale mogli tych bramek zdobyć znacznie więcej! Wczorajszy wynik jest najwyższym wynikiem w tej rundzie, czy ktoś zdoła pobić ten rekord? Dzięki zwycięstwu Stalowi wskoczyli na drugą pozycję z dorobkiem 9 punktów na koncie. IzolByd okupuję dolną część tabeli, z jednym punktem zajmują przedostatnie miejsce.

Zawodnikiem spotkania bez wątpienia był Dariusz Dąbrowski! Zdobył aż 9 bramek co jest najlepszym wynikiem w tej rundzie, oraz zanotował 4 asysty. Taka liczba bramek zapewniła mu lidera w klasyfikacji króla strzelców – łącznie ma już 16 bramek!

IzolByd: F. Gołębiewski x2, P. Rutkowski, A. Damski, M. Flejter
STALWIT: D. Dąbrowski x9, J. Szymański x4, A. Leonowicz x3, A. Raszka x2, F. Żurawski