26 WRZ 2018

Voip24sklep.pl triumfuje w hicie kolejki, SPX z kolejną wygraną, Peca ratuje zwycięstwo w ostatnich minutach meczu!

Beds.pl 4:5 voip24sklep.pl

Dla obu drużyn jedno z najważniejszych spotkań w sezonie, obie odpowiednio zmotywowane do zwycięstwa oraz obie z jednym celem na ten mecz – zwycięstwo! Jaki przebieg miało to emocjonujące spotkanie?

Od samego początku meczu widać było ogromne zaangażowanie oraz skupienie w sposobie rozgrywania akcji przez zawodników Beds.pl jak i voip24sklep.pl. W takim spotkaniu decydują nawet najmniejsze detale, dlatego zawodnicy nie mogli popełniać prostych błędów. Pierwsza połowa była znacznie bardziej „obfita” jeśli chodzi o bramki. Pierwsi na prowadzenie wyszli przedstawiciele Voipu, po dobrym wyrzucie z autu, piłkę w siatce po strzale z główki umieścił Dawid Retlewski. Szybkie wyjście na prowadzenie mogło im dać przewagę psychologiczną, jednak na Bedsach nie zrobiło to dużego wrażenia. Szybko, bo tylko 2 minuty zajmowało im odrobienie strat, strzelcem bramki był Patryk Niekraszewicz. Wyraźnie spodobało mu się strzelanie goli w tym meczu i kilka minut później kolejny raz trafił do siatki. Voip, który prowadził w tym spotkaniu musiał teraz gonić wynik. Również nie zajęło im to dużo czasu, pięknym trafieniem z dystansu popisał się Wiktor Majchrzak. A niespełna trzy minuty później trafienie dające prowadzenie na koncie Oskara Raczkowskiego. Wynik szybko się zmieniał, a mecz rozkręcał się coraz bardziej. Do końca pierwszej połowy byliśmy świadkami dobrej piłki, rezultat jednak nie zmienił się. Drugą część dobrego widowiska zaczęliśmy od kontrowersyjnej decyzji sędziowskiej, za odepchnięcie rywala zawodnik Voipu został ukarany jedynie żółtą kartką. Ta sytuacja niepotrzebnie zaostrzyła jedynie widowisko. Więcej na ten temat zobaczycie w osobnym materiale.  Zawodnicy obu drużyn długo kazali nam czekać na gole. Bramki w ’51 oraz ’53 Wiktora Majchrzaka pozwoliły Voipowi na wyjście na trzy bramkowe prowadzenie. Po takich ciosach, można było się spodziewać że rezultat nie ulegnie już zmianie a Bedsi spokojnie dograją mecz. Nic z tego! Podopieczni Łukasza Rogatty postawili wszystko na jedną kartę, i postanowili zastąpić bramkarza graczem z pola. Manewr ten miał im zapewnić przewagę liczebną oraz szansę na doprowadzenie do remisu. To zagrania okazało się bardzo dobre, udało im się zdobyć jeszcze dwa trafienia, autorami bramek Kamil Tobolski oraz Jakub Cieszyński. Zabrakło jednak trochę czasu na gola dającego remis w tym meczu. Voip24sklep.pl wygrał ten mecz po bardzo ciężkim meczu.

Dobre i przede wszystkim skuteczne spotkanie rozegrał Patryk Niekraszewicz, jednak to hat-trick Wiktora Majchrzaka dały zwycięstwo Voipowi, i do niego wędruje tytuł zawodnika spotkania! Jego pierwsze trafienie na pewno znajdzie się w najładniejszych bramkach 2 kolejki ligi A!

Beds.pl: P. Niekraszewicz x2, J. Cieszyński, K. Tobolski
Voip24sklep.pl: W. Majchrzak x3, O. Raczkowski, D. Retlewski

SPX FLOW Poland A 5:4 Servi.pl

Rozpędzony beniaminek trafił tym razem na doświadczoną drużynę Servi.pl wspartą przez siły Zawistowskiego Masarni! Mecz stał na wysokim poziomie a obie ekipy nie dawały za wygraną do samego końca! Jak potoczył się ten pojedynek?

SPX pojawił się w okrojonym składzie, natomiast problemy kadrowe Servi.pl to już przeszłość. Po raz kolejny na meczu stawili się silnym składem. Pierwsi „ogień” otworzyli zawodnicy SPX, dzięki trafieniu Konrada Lewandowskiego wyszli na prowadzenie. Nie trwało jednak zbyt długo, bowiem zaledwie minutę później do remisu doprowadził Jacek Zagórski! Z tym trafieniem mecz nabrał tempa a drużyny stwarzały coraz więcej sytuacji podbramkowych. Kolejne trafienie dla Servi.pl zapewnił Filip Jurczykowski, dając swojej drużynie prowadzenie w tym spotkaniu. Pierwsza część spotkania skończyła się prowadzeniem Servi.pl 2:1. W drugiej połowie, podobnie jak w pierwszej można było zaobserwować zaciętą walkę po obu stronach rywalizacji.  W ’43 minucie kolejny gol na koncie Servi, wydawało się że losy tego spotkania są już przesądzone a Servi spokojnie utrzyma wynik. Bohater ostatniego meczu SPX, po raz kolejny wziął sprawy w swoje ręce i trafieniem w ’44 minucie dał sygnał swoim kolegom z drużyny. Na efekty nie trzeba było długo czekać, trafienie w ’49, ’50 oraz ’53 minucie pozwoliło im wyjść na dwubramkowe prowadzenie. Zawodnicy Servi nie takiego obrotu tego spotkania się spodziewali. Próbując powalczyć jeszcze o punkty, udało im się zdobyć trafienie kontaktowe. Ostatecznie SPX FLOW Poland A wygrał swój drugi mecz z rzędu! Servi.pl po dobrej pierwszej połowie, musiało ustąpić rywalowi.

Mecz stał na wysokim poziomie, w Servi po raz kolejny dobrym występem mogą pochwalić się Mateusz Krajewski oraz Adrian Kałek. Zawodnikiem spotkania zostaje jednak Bartłomiej Roszak! Jest to kolejny mecz, w którym dzięki jego postawie SPX może świętować zwycięstwo!

SPX FLOW Poland A: B. Roszak x2, R. Lewandowski, K. Lewandowski, Ł. Burkiewicz
Servi.pl: A. Kałek x2, F. Jurczykowski , J. Zagórski

City Parking Group S.A .6:7 Peca Galaktyczni

Po wygranej z Brygadą, „Parkingowi” zmierzyli się z trudniejszym rywalem – Pecą Galaktyczni, która po porażce ze STALWITEM, była jeszcze bez punktów. Końcówka tego meczu była bardzo ciekawa, jaki przebieg miało to spotkanie?

Obie drużyny stawiły się w licznych składach, sugerowało to bardzo poważne podejście do tego pojedynku. Inicjatywę w tym spotkaniu przejęła Peca, w niespełna 15 minut objęli trzybramkowe prowadzenie, autorami goli byli Arkadiusz Dąbrowski, Adam Wadziński oraz Krystian Łuczak. Parkingowi zaczęli jednak odrabiać starty, pierwsza połowa skończyła się prowadzeniem 4:2 dla Pecy a mecz stawał się coraz ciekawszym widowiskiem. W drugiej części meczu obserwowaliśmy „wymianę ciosów” w postaci bramek zarówno dla Pecy jak i City Parking. W samej końcówce tego spotkania Peca prowadziła 6:5, po jednej z akcji dla City Parking strzał na praktycznie pustą bramkę ręką zablokował jedne z zawodników Pecy – rzut karny oraz czerwona kartka w samej końcówce spotkania! Takiej sytuacji nie zmarnował Maciej Słupecki, dzięki wykorzystanej „jedenastce” doprowadził do remisu. City po ciężkiej batalii doprowadziło do remisu i już jedną nogą byli w domu. Peca, mimo osłabienia grała jednak do końca. I w samej końcówce tego meczu udało im się trafić zwycięską bramkę! W dobrej sytuacji znalazł się Rafał Wlazło, nie zmarnował tego i dał zwycięstwo swojej drużynie! Dzięki zwycięstwu, Peca zapewniła sobie pierwsze zwycięstwo w lidze!

Tytuł zawodnika meczu trafia do Adama Wadzińskiego! W swoim debiucie ustrzelił hat-tricka oraz zanotował jedną asystę. Świetnie wkomponował się w nową drużynę, na pewno w tym sezonie będzie jednym z kluczowych zawodników!

City Parking Group S.A : P. Elszyn x2, K. Jarzęczka, T. Kalota, J. Burker, M. Słupecki
Peca Galaktyczni: A. Wadziński x2, A. Dąbrowski x2, R. Wlazło, K. Łuczak