15 MAJ 2018

PLEX-FORM pnie się w górę tabeli!

Epi – Vimagco 1:9 PLEX FORM

Pojedynek dwóch ekip z aspiracjami na awans do ligi B. Epi zajmuje pozycję wicelidera, która daje im szansę na awans w barażach do ligi B. Sytuacja zawodników PLEX FORM jest nieco bardziej skomplikowana, po dołączeniu do ligi z praktycznie zerowym dorobkiem punktowym są już na 5 miejscu z 16 punktami na koncie! Jak potoczyło się to spotkanie?

Oba zespoły stawiły się tego dnia w licznych składach, więc sił na walkę o punkty w tym spotkaniu na pewno im nie zabrakło. Pierwsze minuty tego meczu pokazały nam że możemy być świadkami wyrównanego pojedynku. Z obu stron zauważyć można było sporo ataków na bramkę rywali! W 10 minucie na prowadzenie wyszli zawodnicy PLEX FORM za sprawą Michała Murawskiego. Epi starało się walczyć dalej, lecz to rywale przejmowali inicjatywę w tym spotkaniu. Wynik nie zmieniał się bardzo długo, dopiero w 27 minucie Marcel Ndoloka Mbezi podwyższył prowadzenie do 2:0! W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy już więcej bramek.

Początek drugiej części meczu to mocne uderzenie PLEX FORMU, po ładnej akcji drużynowej bramkę zdobył Rafał Drzewiecki. Parę minut później padła dla nich kolejna bramka! Ich przewaga bramkowa pozwoliła im na spokojne dogranie tego spotkania. Epi mimo chęci gry nie było w stanie realnie zagrozić przeciwnikom w tym spotkaniu. Warte odnotowania było jeszcze przepiękne uderzenie z prawie połowy boiska przez Sebastiana Murawskiego. Wynik skończył się pewnym oraz zasłużonym zwycięstwem PLEX FORMU 9:1!

Zawodnikiem spotkania został Marcin Kruszczak, dzięki swojej skuteczności zdobył hat-tricka oraz przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu w tym spotkaniu! Na wyróżnienie zasługuje też dobra gra Macieja Chromińskiego z Epi-Vimagco.

Podsumowując kolejne zwycięstwo PLEX FORMU, dzięki któremu mają dużą szansę na walkę o awans do ligi B! Wyraźnie odstawiali poziomem od rywali, wygrana 9:1 mówi sama za siebie!

Epi-Vimagco: Bartosz Lubiszewski

PLEX-FORM: Marcin Kruszczak x3, Michał Murawski, Sebastian Murawski, Marcel Mbezi, Damian Zasada, Tomasz Puszkiewicz