19 KWI 2018

Festiwal strzelecki City Parking Group S.A. !

Brygada 7-18 City Parking Group S.A.

Pojedynek obecnego mistrza Bydgoszczy z drużyną Brygady, która znajduje się w lidze A dopiero drugi sezon. Brygada okupuje miejsce barażowe, natomiast City Parking utrzymuje się w górnej części tabeli. Czy ekipę Brygady stać było na niespodziankę w tym spotkaniu?

Mistrzowie zjawili się w skromnym 7 osobowym składzie, rywale stawili się bez ani jednej zmiany. Wynik bezbramkowy utrzymywał się dość długo, Brygada przez pierwsze minuty sprawiała wrażenie równej City Parking. Od 9 minuty zaczął się jednak festiwal strzelecki zawodników City Parking! W krótkim czasie zdobyli aż 5 bramek, pokazali tym samym że przeciwnicy nie mogą liczyć na łatwe spotkanie. Rywale odpowiedzieli tylko jednym trafieniem, co oddawało ich niemoc w starciu z mocnym oponentem. City przed pierwszym gwizdkiem arbitra dorzuciło jeszcze dwa trafienia, dzięki temu prowadziło 7:1.

W drugiej połowie spotkania Brygada polepszyła swoją skuteczność strzelecką, do siatki trafili aż 6 razy! Na nic jednak nie zdały się ich gole, Parkingowi zdobyli ich bowiem 11 robiąc sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Mimo starań i walecznej postawy Brygady, za co z resztą trzeba ich pochwalić, przeciwnicy okazali się zbyt silni. City Parking bez większego trudu wygrywa ten mecz aż 18:7!

Zawodnikiem spotkania został oczywiście Radosław Zużydło, który ustrzelił aż 7 bramek! Na chwilę obecną ma ich 11, będąc najlepszym strzelcem drużyny ex aequo z Tomaszem Ejankowskim! Ejan również zasługuje na wyróżnienie w tym spotkaniu, jak zwykle to on sterował grą City, zanotował również 2 bramki oraz 3 asysty.

Podsumowując Brygada pokazała waleczną postawę. Przebieg spotkania szybko jednak zweryfikował ich szansę w tym pojedynku. Parkingowi szybko wybyli im z głowy jakiekolwiek myśli o punktach w tej rywalizacji. Dzięki zwycięstw, City Parking traci do ostatniego miejsca podium 7 punktów. Brygada bez zmian okupuje 10 miejsce w lidze.

Brygada: Waldemar Czerwiński x5, Mateusz Piórkowski x2

City Parking Group S.A. : Radosław Zużydło x7, Kamil Jarzęczka x4, Maciej Nawrot x3, Paweł Elszyn x2, Tomasz Ejankowski x2,