06 KWI 2018

Voip24sklep.pl pokonuje Bedsów 11:5!

Beds.pl 5:11 voip24sklep.pl

Arcyważne spotkanie dla drużyn, które walczą o pierwsze miejsce w lidze. To właśnie takie starcia decydują o późniejszym mistrzoswie.  Voip podchodził do tego meczu z pozycji lidera, dzięki zwycięstwu mógł zapewnić sobie aż 5 punktową przewagę nad rywalem. Bedsi natomiast tracili do piłkarzy voipu zaledwie 2 punkty i przy ewentualnej wygranej, wyprzedzali by ich o 1 oczko. Ostatnie 2 tygodnie obfitowało w parę świetnych hitów kolejki, lecz bez wątpienia ta potyczka zapowiadała się najbardziej emocjonująco. Jak spisali się zawodnicy i czy hit kolejki nie zawiódł? Zapraszamy do relacji ze spotkania!

Zawodnicy Bedsów stawili się na te zawody w prawie kompletnym składzie. Pojawiał się nawet Bartek Świątek, który miał okazję zaprezentować się po przerwie zimowej po raz pierwszy. W szeregach voipu również mieliśmy okazję zobaczyć niemal kompletny skład. Zabrakło jedynie Darka Dąbrowskiego oraz Mateusza Miedzińskiego. Nastawienie obu drużyn było bardzo bojowe, co mogło zwiastować świetne widowisko. Na pierwsze trafienie nie musieliśmy czekać zbyt długo, już w 4 minucie po szybkim kontrataku bramkę strzelił Mateusz Pudo. Na odpowiedź Bedsów była jednak błyskawiczna. Fenomenalnym uderzeniem z dystansu popisał się Jakub Cieszyński! W 6 minucie mieliśmy już 1:1, od samego początku poziom tego spotkania nie zawodził. Piłkarze Kryspina z minuty na minutę czuli się coraz pewniej  na boisku. Idealnie pokazuje to kolejne jedenaście minut tego spotkania. Odpowiedź na piękne uderzenie Cieszyńskiego zaledwie minutę później, strzelcem bramki Łukasz Retlewski, który również huknął z dystansu. W 9 minucie po kolejnym kontrataku, zamieszanie pod polem karnym przeciwnika najlepiej wykorzystał Szymon Spychała. Strzela kolejną bramkę, podwyższając prowadzenie swojej drużyny. Bedsi w lekkim szoku, nie są przyzwyczajeni bowiem do utraty bramek w tak szybkim tempie, lecz nie załamując się walczyli dalej. 12 minuta meczu, Dawid Retlewski przejmuję piłkę na połowie boiska, w drodze do bramki nie powstrzymało go nawet 4 zawodników Beds.pl. W polu karnym z łatwością umieszcza piłkę w siatce. Voip24sklep.pl prowadził już 4:1 a ich przewaga stawała się coraz bardziej widoczna.  W 18 minucie kolejny błąd w wyprowadzaniu akcji wykorzystują piłkarze voipu. Autorem bramki Łukasz Retlewski, dający prowadzenie dla swojej drużyny aż 4 bramkami. Po takiej ilości straconych bramek załamała by się nie jedna drużyna, ale nie Beds.pl! Mimo dużej straty bramkowej kontynuowali swoje założenia taktyczne starając się jak najszybciej odrobić straty. W 28 minucie, po dobrze rozegranym rzucie wolnym bramka na koncie Michała Siemaszko. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem voipu 5:2. Zgromadzeni dość licznie kibice, nie mogli narzekać na przebieg tego spotkania.

Od samego początku drugiej części spotkania, zawodnicy Voipu kontynuowali swoją strzelaninę. W 33 oraz 35 minucie piłkę w siatce umieszczał Dawid Retlewski. W 38 minucie po kolejnym kontrataku tym razem bramkę strzela Łukasz Retlewski. Voip prowadził już 8:2, takiej dominacji na boisku na pewno nikt się nie spodziewał. Zawodnicy Kryspina musieliby się mocno postarać aby to spotkanie przegrać.  Mimo tak ogromnej straty bramkowej, Bedsi cały czas próbowali powalczyć. W 40 minucie spotkania atomowym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Paweł Ruciński. Na jedno trafienie Bedsów, trzykrotnie odpowiedział jeszcze Voip. Wynik zwiększył się aż do 11:3, rezultat odzwierciedlał co działo się na boisku tego dnia. W samej końcówce bramki dla Bedsów trafili jeszcze Paweł Ruciński oraz Jakub Tykwiński ustalając finalny wynik spotkania.

Show we wczorajszym meczu skradł jeden zawodnik – Dawid Retlewski. To on wyróżniał się najbardziej, był główną siłą rażenia swojego zespołu. Radził sobie nawet z 4 zawodnikami rywali, krótko mówiąc tego dnia był nie do zatrzymania. Świadczą o tym również liczby – 6 bramek oraz 2 asysty w tak ważnym spotkaniu muszą robić wrażenie!

Podsumowując hit kolejki nie zawiódł, powiemy więcej mógł zadowolić niejednego konesera meczów piłkarskich. Zawodnikom obu drużyn podziękować możemy wspaniałego widowiska. Beds.pl mimo starań oraz walki do samego końca, musiał uznać wyższość rywala w tym dniu. Voip24sklep.pl poradził sobie fenomenalnie! Mimo ciężkiego starcia, pokazali na co ich stać wbijając Bedsom aż 11 bramek. W tym momencie zajmują 1 miejsce w lidze z przewagą aż 5 punktów nad Beds.pl!

Beds.pl: Paweł Ruciński x2, Jakub Tykwiński, Michał Siemaszko, Jakub Cieszyński

voip24sklep.pl: Dawid Retlewski x6, Łukasz Retlewski x3, Szymon Spychała, Mateusz Pudo