22 MAR 2018

Udany rewanż Mao Brakowao!

RK 10 5:9 MAO BRAKOWAO

Drugi mecz dnia rozpoczynającego rundę wiosenną. W poprzednim starciu niespodziewanie, lecz kompletnie zasłużenie zwyciężyli piłkarze RK 10. Mao miało więc idealną szansę do rewanżu.

Na pierwsze bramki w tym spotkaniu nie trzeba było długo czekać. Mimo iż pierwsi na prowadznie wyszli piłkarze RK 10, po 15 minutach było już 4:1 dla zawodników Mao Brakowao. W pierwszej połowie hat trickiem popisał się Damian Lewandowski, co może zwiastować dobrą dyspozycję w tej rundzie. W pierwszej połowie to Mao Brakowao bardziej kontorlowało przebieg spotkania oraz stwarzało więcej akcji. Sytuacja zmieniła się na początku drugiej połwy. Dwie szybkie bramki zawodników RK 10 dały im jeszcze szansę na uzyskanie korzystnego wyniki w tym spotkaniu. Mecz zaostrzył się oraz stał się bardziej wyrównany. Sytuacja uspokoiła się dopiero od 50 minuty gdy piłkarze MAO dołożyli rywalom kolejne trafienia. Finalnie Mao zwyciężyło 9:5 zdobywając ważne punkty w pogoni za czołówką ligi. RK 10 mimo ostatniego miejsca w lidze B zaprezentowało się bardzo przyzwoicie stawiając trudne warunki do gry rywalom. W grze MAO sporo chaosu, cały czas widać brak zgrania oraz zrozumienia na boisku.

Zawodnikiem spotkania został Damian Lewandowski! Oprócz hat-tricka na koncie dołożył aż 4 asysty, co daje mu ogromny wkład w wynik meczu. Technika tego zawodnika to na pewno jego znak rozpoznawczy. Warto dodać że bramki, które zdobył w tym spotkaniu są wyjątkowej urody. Na pewno pojawią się w bramkach tygodnia oraz wycinkach na naszym kanale Facebook.

Dzięki zywcięstwu MAO BRAKOWAO awansowało na 4 lokatę w lidze B. Ich celem na ten sezon był awans do ligi A, czy uda im się jeszcze zrealizować to postanowienie? RK 10 cały czas okupuję ostatnie miejsce w tabeli, tracąc 3 punkty do RKS. Zostało jeszcze kolejek do rozegrania także jeszcze nic straconego!

RK 10:Kacper Dziadoń x2, Piotr Libera, Łukasz Walczak

MAO BRAKOWAO: Damian Lewandowski x3, Rafał Burda x3, Illia Ekser x2, Patryk Jasiński