21 MAR 2018

Pewne zwyciestwo FC PORTKI na inauguracje rundy wiosennej!

FC PORTKI 11:3 Team A

Spotkanie inaugurujące rundę wiosenną. FC PORTKI z pozycji lidera podejmowały Team A, który znajduje się na miejscu 6. Spotkanie potoczyło się tak, jak możnaby się tego spodziewać. Portki wyraźnie odstawali poziomem od rywala, nie dając im szans na swobodną grę. To oni dyrygowali grą w tym spotkaniu, konstruując co chwilę akcję po akcji. W pierwszej połowie Team A próbował jeszcze postawić się rywalowi nawiązując kontakt w postaci dwóch bramek w 22 oraz 35 minucie. Jednak na tych staraniach się skończyło. Portki regularnie dokładali bramki rywalom, co skutkowało wynikiem aż 11:3! Bezapelacyjnie zasłużone zwycięstwo dla FC PORTKI!

Zawodnikiem spotkania został Kamil Tobolski, który wpakował piłkę do siatki aż 6 razy! Pracował ciężko na całej długości boiska, co poskutkowało również asystą. Dzięki temu wyczynowi awansował na 2 miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi C!

Dzięki temu zwycięstwu FC PORTKI umocnili swoją pozycję lidera w lidze C. Aktualnie mają na swoim koncie 21 punktów oraz przewagę 7 punktów nad rywalem. Cały czas są głównym pretendentem do awansu do ligi B.

FC PORTKI: Kamil Tobolski x6, Przemysław Marchwant x3, Jakub Kudzin, Mikołaj Grzelczak

Team A: Karol Bentekiweicz, Tomasz Orzeł, Patryk Stróżyński