• 1
  • 0
  • Bramki samobójcze

The Pengiuns 8:9 KONTPOL

To było szalone spotkanie. Jego początek należał do KONTPOL’u, który otworzył mecz bramką Kamila Pioterka, a chwilę później podwyższył za sprawą Patryka Górniaka. Ekipa Pingwinów odpowiedziała trafieniami Sebastiana Włodarczyka oraz Mikołaja Prybińskiego i do przerwy mieliśmy wynik 2:2. W drugiej połowie aż 13 bamek! W 34 minucie meczu trafienia zaliczyły zgodnie obie ekipy i nadal mieliśmy wynik remisowy Kolejne 4 minuty to jednak bardzo dobra a przede wszystkim skuteczna gra The Pengiuns, którzy zdobyli cztery bramki (M. Prybiński 35’, 35’, 37’ oraz S. Włodarczyk 38’). KONTPOL zrewanżował się trafieniem Kamila Pioterka, jednak chwilę później na 8:5 podwyższył Mikołaj Płotowski. Ekipa KONTPOL’u nie zamierzała się jednak poddawać i osiem ostatnich minut odwróciła losy spotkania. Trafienia Patryka Jóźwiaka (53’ i 55’), Kamila Pioterka (54’) oraz Radosława Wantoch-Rekowskiego (58’) pozwoliły na wyrównanie. O końcowym triumfie zdecydowała zaś samobójcza bramka zdobyta przez zawodnika The Pengiuns.

Piłkarz meczu: Mikołaj Prybiński (The Penguins)